Klimatyzatory

Okres letni to często walka z falami upałów, którą możesz wygrać w jeden prosty sposób – zamawiając klimatyzatory do domu z naszej bogatej oferty. Mamy dla ciebie urządzenia cenionych producentów, które różnią się gabarytami, wyglądem, a co najważniejsze, mocą i możliwościami, abyś bez trudu znalazł model najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Zapomnij o poceniu się, rozpływaniu potraw podczas przyjęć i innych niedogodnościach, jakie wiążą się z porą ciepłą. Zobacz dostępne klimatyzatory przenośne i ustaw je tam, gdzie potrzebujesz przejąć kontrolę nad temperaturą.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 944,00 zł - 2 044,00 zł

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Klimatyzatory domowe – sposób na upały

Klimatyzatory pokojowe to doskonały sposób na to, by nawet przy wysokich temperaturach na zewnątrz zadbać o przyjemny chłód w domu, w mieszkaniu lub w biurze. Nie musisz decydować się na kosztowną instalację stałą, która wiąże się z remontem i nie jest możliwa do zastosowania w każdym typie budynków, zamiast niej sięgając po praktyczne, mobilne rozwiązanie. Od dzisiaj będziesz gotowy nie tylko na upały, ale nawet na chłody, gdyż wiele urządzeń potrafi skutecznie ogrzać wnętrza. Klimatyzatory przenośne ustawisz zawsze tam, gdzie potrzebujesz – są często wyposażone w kółka. Urządzenia są niewielkie, dlatego gdy nie będą używane, możesz bez problemu je ukryć, by nie stanowiły wątpliwej ozdoby jak modele stałe.

Funkcje, które posiadają klimatyzatory pokojowe

Funkcjonalne klimatyzatory do domu sprawdzą się nie tylko w czasie upałów, ale także chłodniejszych dni, świetnie zastępując przenośne farelki i panele grzejne. To tzw. termowentylatory czyli urządzenia wyposażone w funkcję grzania i chłodzenia. Wiele osób wykorzystuje je dodatkowo by osuszać, czyli zmniejszać wilgotność powietrza i wentylować pomieszczenia. Klimatyzatory przenośne mogą być wyposażone w wiele praktycznych funkcji – doskonałym przykładem będzie timer, z pomocą którego ustawisz pożądany czas działania. Wygodnym dodatkiem jest także pilot, by zdalnie sterować urządzeniem. Najbardziej zaawansowane modele posiadają nawet wbudowane radio i nawilżacz, ale warto sobie odpowiedzieć, czy są to niezbędne funkcje.

Klimatyzatory do domu – jak wybrać model dla siebie?

Zastanów się nad tym, jakie są twoje potrzeby – czy chcesz jedynie ochładzać wnętrza, czy jednocześnie je dogrzewać i nawilżać. Klimatyzatory pokojowe różnią się mocą podawaną w watach oraz liczbą poziomów mocy – dopasuj je do wielkości pomieszczenia i szybkości, z jaką chcesz je schłodzić. Istotnymi parametrami są także przepływ powietrza w m3/h i poziom generowanego hałasu, szczególnie jeśli chcesz uruchamiać urządzenie na noc. Ostatnią, choć nie mnie ważną kwestią jest wygląd urządzenia – klimatyzatory domowe mogą wyróżniać się minimalistyczną linią lub być lekko zwężane, z widocznymi kratkami z przodu bądź wylotem powietrza ustawionym w górę. Uniwersalnym wyborem są urządzenia w kolorze białym, jednak jeśli lubisz designerskie modele, poszukaj produktu z modną grafiką, czarnymi lub złotymi detalami, które podkreślą wystrój twojego domu lub biura.

Zdecydowałeś już, które klimatyzatory domowe postawisz w zaciszu swojego pokoju? Jeśli nie, koniecznie obejrzyj jeszcze raz dostępną ofertę lub sprawdź urządzenia o innych funkcjach.