Termowentylatory

Zdarza ci się marznąć i chcesz szybko ogrzać łazienkę lub inne pomieszczenie w swoim domu? W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości termowentylatory, które określa się także jako farelka lub przenośny grzejnik. Warto mieć je pod ręką nie tylko w okresie jesienno-zimowym, ale przez cały rok, gdyż niejednokrotnie zdarzają się chłodniejsze wieczory i noce. Mamy dla ciebie modele o różnej mocy, funkcjach, a także z wygodnym uchwytem, by wygodniej przenieść je w inne miejsce. Koniecznie obejrzyj dostępne w naszej ofercie termowentylatory do łazienki, które z pewnością spełnią wszystkie twoje oczekiwania praktyczne i estetyczne.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 369,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Moc (W)

Moc (W)

Aktywne filtry

Jak wybrać najlepsze termowentylatory?

Zastanów się nad tym, jak często będziesz korzystać z urządzenia i jaką powierzchnię chcesz ogrzać. Jeśli interesują cię termowentylatory do łazienki, wystarczą ci modele o stosunkowo niewielkiej mocy, nawet od 750 do 1200 kW. Oczywiście jeśli jesteś szczęśliwym właścicielem dużego pokoju kąpielowego, powinieneś wybrać większe termowentylatory. Cena może być nieco wyższa, ale idą za nią odpowiednie parametry użytkowe. Pamiętaj o tym, że urządzenia mające pracować w łazience są przystosowane do pomieszczeń o wysokiej wilgotności. W innym przypadku mogłoby dojść do niespodziewanej zagrażającej domownikom. Gdy chcesz ogrzać cały dom lub mieszkanie, powinieneś rozważyć zakup modelu o mocy powyżej 2000 kW.

Termowentylatory ceramiczne są wyposażone w wiele opcji

Termowentylatory nie bez powodu cieszą się dużą popularnością – nie zajmują zbyt wiele miejsca, są niedrogie, szybko nagrzewają pomieszczenie i umożliwiają wygodną zmianę kierunku nawiewu, dzięki czemu komfortowo weźmiesz kąpiel, prysznic lub w inny sposób zadbasz o swoją higienę. Modele bardziej zaawansowane dadzą ci możliwość kontroli ciepła poprzez regulację mocy. Sprawdź, czy możesz ustawiać ją płynnie, w dwóch, a może trzech stopniach. Termowentylatory ceramiczne z opcją zimnego nawiewu wykorzystasz w roli przenośnego klimatyzatora, gdyż bez trudu ochłodzą wnętrza podczas upałów. Jeśli szukasz modelu, który w 100% spełni twoje oczekiwania, upewnij się, że posiada zabezpieczenia przed przegrzaniem, odpowiednią długość przewodu zasilającego, a jego wygląd spełnia twoje oczekiwania estetyczne. Im dłuższy kabel, tym dalej ustawisz farelkę od gniazdka elektrycznego.

Termowentylatory – cena to nie jedyny ważny parametr

Termowentylatory – cena zależy od designu, możliwości i mocy, dlatego odpowiednie urządzenie powinno przede wszystkim spełniać potrzeby domowników. Modele z wyższej półki są wyposażone nawet w rozbudowaną regulację, która zastępuje standardowe pokrętło i przełącznik. Termowentylatory ceramiczne ze względu na swoje kompaktowe rozmiary są przenośne i pozwalają na wygodną i szybką zmianę miejsca w zależności od twoich potrzeb. Jeśli szukasz wydajnego urządzenia dogrzewającego pomieszczenie, jesteś w najlepszym miejscu – poznaj ofertę dostępnych modeli i już dziś wybierz najlepszą farelkę, która doskonale podkreśli nowoczesny wygląd twoich wnętrz. Mamy dla ciebie termowentylatory do łazienki z wieloma trybami pracy, w kolorze czarnym, srebrnym i białym, które doskonale wpiszą się w nowoczesne wzornictwo.