HOBBY

Hobby to praktyczna armatura łazienkowa, na którą składają się kabiny prysznicowe z brodzikiem oraz elementy niezbędne do ich montażu. Wyróżnia się funkcjonalnym designem, opartym o harmonię i odpowiednie proporcje. Opiera się na geometrycznych kształtach, pozwalając jednocześnie na optymalne wykorzystanie przestrzeni w łazience, jak i stworzenie wygodnego miejsca na natrysk dla jednej osoby. Przesuwne drzwi eliminują problem braku miejsca, a wygodne uchwyty sprawią, że każdy będzie mógł swobodnie wyjść i wejść do wnętrza.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 639,00 zł - 1 899,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Brodzik

Brodzik

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Aktywne filtry

Co znajdziesz w kolekcji Hobby

Kolekcja Hobby jest dedykowana dla osób ceniących sobie klasyczne wzornictwo i wysoką jakość wykorzystanych materiałów. Obejmuje ona kabiny prysznicowe półokrągłe i prostokątne z brodzikiem, idealnie dopasowujące się niemal do każdej łazienki. Chromowane wykończenie podkreśli nowoczesny charakter przestrzeni, a półokrągły kształt to najbardziej optymalne wykorzystanie ograniczonego metrażu. Modele prostokątne także są zaprojektowane z dbałością o każdy detal – drzwi przesuwają się na prowadnicach, pozwalając na komfortowe korzystanie. Seria Hobby zawiera brodziki o różnej wysokości – niskie ułatwią wchodzenie i wychodzenie osobom o ograniczonej mobilności, a wysokie przypadną do gustu rodzicom, ułatwiając kąpiel dzieci. W kolekcji Hobby znajdziesz także kompletne zestawy montażowe, jak i pojedyncze produkty, takie jak łączniki prowadnic, uchwyty, rolki dolne i górne, uszczelki, profile przyścienne i wiele innych elementów, które ułatwią przeprowadzenie montażu.

Armatura łazienkowa Hobby

Produkty z kolekcji Hobby przypadną do gustu osobom ceniących praktyczne i sprawdzone rozwiązania. Doskonale pasują do łazienek nowoczesnych, jak i opartych o bardziej klasyczne formy. Będą z nich zadowolone szczególnie osoby posiadające małą łazienkę, gdyż można je zamocować w narożniku. Armatura Hobby jest wykonana ze starannością, z wysokiej jakości szkła hartowanego, stali nierdzewnej czy aluminium i jest objęta nawet 5-letnią gwarancją na wybrane produkty.