HOBBY

Hobby to praktyczna armatura łazienkowa, na którą składają się kabiny prysznicowe z brodzikiem oraz elementy niezbędne do ich montażu. Wyróżnia się funkcjonalnym designem, opartym o harmonię i odpowiednie proporcje. Opiera się na geometrycznych kształtach, pozwalając jednocześnie na optymalne wykorzystanie przestrzeni w łazience, jak i stworzenie wygodnego miejsca na natrysk dla jednej osoby. Przesuwne drzwi eliminują problem braku miejsca, a wygodne uchwyty sprawią, że każdy będzie mógł swobodnie wyjść i wejść do wnętrza.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 1 699,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Kolor szkła

Kolor szkła

Brodzik

Brodzik

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż

Hydromasaż

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Powłoka

Powłoka

Co znajdziesz w kolekcji Hobby

Kolekcja Hobby jest dedykowana dla osób ceniących sobie klasyczne wzornictwo i wysoką jakość wykorzystanych materiałów. Obejmuje ona kabiny prysznicowe półokrągłe i prostokątne z brodzikiem, idealnie dopasowujące się niemal do każdej łazienki. Chromowane wykończenie podkreśli nowoczesny charakter przestrzeni, a półokrągły kształt to najbardziej optymalne wykorzystanie ograniczonego metrażu. Modele prostokątne także są zaprojektowane z dbałością o każdy detal – drzwi przesuwają się na prowadnicach, pozwalając na komfortowe korzystanie. Seria Hobby zawiera brodziki o różnej wysokości – niskie ułatwią wchodzenie i wychodzenie osobom o ograniczonej mobilności, a wysokie przypadną do gustu rodzicom, ułatwiając kąpiel dzieci. W kolekcji Hobby znajdziesz także kompletne zestawy montażowe, jak i pojedyncze produkty, takie jak łączniki prowadnic, uchwyty, rolki dolne i górne, uszczelki, profile przyścienne i wiele innych elementów, które ułatwią przeprowadzenie montażu.

Armatura łazienkowa Hobby

Produkty z kolekcji Hobby przypadną do gustu osobom ceniących praktyczne i sprawdzone rozwiązania. Doskonale pasują do łazienek nowoczesnych, jak i opartych o bardziej klasyczne formy. Będą z nich zadowolone szczególnie osoby posiadające małą łazienkę, gdyż można je zamocować w narożniku. Armatura Hobby jest wykonana ze starannością, z wysokiej jakości szkła hartowanego, stali nierdzewnej czy aluminium i jest objęta nawet 5-letnią gwarancją na wybrane produkty.