Odpływy slim

Uwielbiasz minimalistyczne efekty? Zamów nowy odpływ slim z naszej oferty, które zapewni szybkie odprowadzanie wody z powierzchni kabiny prysznicowej i niezrównane efekty wizualne. Jeśli nie podobają ci się szerokie modele, z perforacjami i innymi elementami dekoracyjnymi, a zamiast tego wolałbyś sprawić, że ten element jest praktycznie niewidoczny, jesteś w najlepszym miejscu. Ten rodzaj odpływów liniowych wyróżnia się doskonałym designem i minimalistyczną formą, stając się wymarzonym wyposażeniem do nowoczesnej łazienki.

Czym wyróżnia się odpływ liniowy slim?

Slim odpływ liniowy jest chętnie wybierany do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji dzięki swojej nienarzucającej się formie. Jest doskonały do zamocowania w prysznicach bez brodzika i typu walk in, wpisując się w najnowsze trendy projektowe. Slim oznacza płaski, ale jest używany także w kontekście niski, wąski i cienki. Z tego powodu każdy producent może oferować odpływ slim o odmiennym designie i parametrach. Warto pamiętać o tym, że ten rodzaj odpływu jest określany także jako niski, determinując ostateczną wysokość wylewki. Dzięki temu można go zamocować w większości stropów, nawet w starym budownictwie, gdzie osiągniecie wymaganych spadów może być trudne, jednak kanał zbierający wodę może być znacznie węższy od tradycyjnych modeli. Niski odpływ slim pozwala na zmniejszenie głębokości kucia.

Wysokiej jakości odpływy liniowe slim

W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze odpływy liniowe slim, które pozwolą ci na cieszenie się ich doskonałym wyglądem i funkcjonalnością przez wiele lat. Są to produkty wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej, odpornej na korozję i działanie środków chemicznych zawartych w kosmetykach i środkach czystości. Przygotowaliśmy całe zestawy gotowe do montażu, które zawierają m.in. rynnę, syfon ruszt, mankiet uszczelniający, jak i pojedyncze elementy, dzięki którym można wymienić zużyte części. Każdy model różni się wyglądem – jedne mają widoczne elementy stalowe i cienką ramę odpływową wokół, a inne są zaprojektowane w odwrotny sposób – cienki pasek metalu otacza większa szczelina, która doskonale odprowadza wodę z łazienki.

Slim odpływ liniowy – parametry, o których warto pamiętać

Odpływy liniowe slim mogą charakteryzować się inną długością i szerokością – szerokość to aspekt wizualny, ale długość powinna być o 10-20 krótsza od wymiaru ściany. W naszej ofercie znajdziesz popularne modele o długości od 30 cm do nawet 120 cm. Kluczową kwestią jest także przepustowość, która powinna być wyższa niż łączna wydajność deszczownicy. Jeśli zapomnisz o tym parametrze, woda będzie zbierać się na posadzce podczas brania prysznicu. Odpływ liniowy slim może być wyposażony w obracany syfon przyłączeniowy, dzięki czemu dopasujesz go do rur odpływowych w niestandardowym miejscu. Jeśli chcesz uniknąć kłopotów z zapychaniem, upewnij się, że model posiada siateczkę zatrzymującą zanieczyszczenia. Warto zdecydować się na slim odpływ liniowy, który gwarantuje minimum 30 mm korka wodnego, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji podczas przerwy w korzystaniu z prysznica.

Wiesz już, który odpływ liniowy slim będzie dla ciebie najlepszy? Zachęcamy do poznania innych modeli, w tym odpływów 2 w 1, z pokrywą szklaną lub o specyficznym kształcie, które pozwolą ci na uzyskanie oryginalnych efektów.