Panele grzewcze

Jeśli szukasz efektywnego sposobu na przenośne ogrzewanie pomieszczeń, a nie jesteś przekonany do tradycyjnych farelek, które wysuszają powietrze i bywają dosyć głośne, sięgnij po panele grzewcze na podczerwień. To efektywna metoda ogrzewania najbardziej zbliżona do słońca. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów, które różnią się nie tylko wyglądem, ale także mocą, stopniem regulacji temperatury, zabezpieczeniami oraz możliwością montażu. Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty, by efektywnie ogrzać wnętrze, zyskując na czasie i oszczędzając domowy budżet.

Co to są panele grzewcze do łazienki na podczerwień?

Panele grzewcze do mieszkania lub do domu na podczerwień stanowią alternatywne rozwiązanie dla modeli tradycyjnych konwekcyjnych, które ogrzewają łazienkę poprzez podnoszenie temperatury powietrza. Jak działają? Wysyłają one fale elektromagnetyczne bezpieczne dla człowieka, przypominające działaniem promienie słoneczne. Dzięki temu ciepło trafia bezpośrednio na powierzchnię przedmiotów i ludzi, a nie na powietrze. Panele grzejne na podczerwień równomiernie ogrzewają ściany, podłogi i meble, wpływając na niezrównany komfort cieplny. Warto jednak pamiętać, że jeśli znajdziesz się poza zasięgiem wysyłanych przez urządzenie fal elektromagnetycznych, odczuwana temperatura spadnie i możesz poczuć ochłodzenie.

Panele grzewcze to rozwiązanie do domu, jak i do biura

Ogrzewanie podczerwienią jest doskonałym uzupełnieniem ogrzewania tradycyjnego w domu oraz w biurze. Dzięki temu, że panele grzewcze są dostępne w wersji przenośnej, doskonale sprawdzą się w budynkach niskoenergetycznych, w całorocznych domkach letniskowych, w biurach i w domu. Możesz umieścić je wszędzie tam, gdzie z pewnych powodów nie jesteś w stanie szybko podnieść temperatury do komfortowego poziomu. Panele grzejne na podczerwień są rozwiązaniem ekologicznym i ekonomicznym, spełniającym wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa, sterylności, rozkładu temperatur czy wilgotności, dlatego mogą być bez problemu umieszczone w gabinecie zabiegowym czy w domowej łazience. W naszej ofercie znajdziesz także wyjątkowe panele grzewcze do łazienki określane jako grzejnik hybrydowy. To mobilne urządzenia wykorzystujące technologię na podczerwień z elementami naturalnej konwekcji. Są doskonałe do czasowego i okazjonalnego dogrzewania pomieszczeń.

Uniwersalne panele grzewcze do mieszkania, które można postawić, jak i powiesić

Panele grzejne posłużą ci jako grzejnik przenośny, jednak po rozszerzeniu zestawu o uchwyt, mogą zostać zamocowane także na ścianie, stając się modną i praktyczną dekoracją na lata. Różnią się znacząco swoim wyglądem – mogą być płaskim panelem w kolorze białym, czarnym, z modną grafiką, a także z dodatkowymi elementami ze stali nierdzewnej, które są rewelacyjnym połączeniem efektywności i nowoczesnego podejścia do projektowania. Panele grzewcze do łazienki różnią się rozmiarem, jak i mocą – niektóre z nich posiadają nawet przełącznik zmiany mocy, by dostosować ją do wymagań lub wielkości pomieszczenia. Wbudowane termostaty czuwają nad temperaturą we wnętrzu. Nowoczesne modele mogą być nawet wyposażone w funkcję oszczędzania energii, ochronę przed przegrzaniem, blokadę przed dziećmi i inne wyjątkowe funkcje. Panele grzewcze do mieszkania dostępne w naszej ofercie to najwyższa jakość i bezpieczeństwo poparte odpowiednimi certyfikatami.