Wanny z hydromasażem

Wanna z hydromasażem zmieni Twoją zwyczajną łazienką w domowe centrum spa i pozwoli Ci zrelaksować się, odpocząć i rozluźnić całe ciało. Hydromasaż można zamontować w niemal każdym modelu wanny, niezależnie od jej kształtu, rozmiaru czy materiału, z którego jest wykonana. Najlepiej jednak sprawdzi się w przestronnych wannach o głębokiej niecce, gdzie umożliwi komfortową kąpiel, oraz w wannach wolnostojących, które efektownie wyglądają w łazience. Najczęściej wbudowuje się panel z hydromasażem do wanien akrylowych, bo to proste rozwiązanie ze względu na właściwości akrylu, umożliwiające swobodne wycięcie otworów na system do hydromasażu.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 12 900,00 zł - 57 900,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Długość (cm)

Długość (cm)

Pojemność (L)

Pojemność (L)

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Aktywne filtry

Zalety wanien z hydromasażem

Wanna z hydromasażem to coś więcej niż miejsce do codziennego dbania o higienę. Masaż wodny pozwala rozluźnić mięśnie i zrelaksować się, dzięki czemu kąpiel w takiej wannie jest naprawdę odprężająca i poprawia nastrój, szczególnie po stresującym dniu. Nie ma potrzeby udawania się do spa, bo można w domowym zaciszu uzyskać podobny efekt. Ponieważ dysze do masażu wodnego są kierunkowe, to można skierować je na dowolną część ciała. Dzięki temu masaż przyniesie upragniony skutek. Często w wannach z hydromasażem wbudowany jest system oświetlenia LED, co jeszcze mocniej odpręża i czyni ten element łazienki bardziej efektownym, dodając wannie nowoczesności. Dzięki temu można też zażywać klimatycznej kąpieli bez włączonych świateł, mając za oświetlenie jedynie lampki z wanny. Kąpiel we dwoje w przestronnej wannie z hydromasażem to doskonały przepis na romantyczną randkę.

Dostępne rodzaje wanien z hydromasażem

Wanny z hydromasażem mogą mieć system masowania za pomocą strumienia wody, dzięki dyszom umieszczonym na bocznych ścianach wanny, tam, gdzie opiera się stopy oraz plecy. Takie dysze są kierunkowe. Inny system jest powietrzny, na który składają się otwory na dnie wanny, a także dysze po jej bokach. Z nich wydobywają się bąbelki sprężonego powietrza. W wannach z hydromasażem montuje się dysze wodne lub powietrzne, rzadziej zaś oba systemy na raz. Wanny z hydromasażem mogą być sterowane elektrycznie za pomocą pilota lub pneumatycznie. Różnią się także wyposażeniem, czyli liczbą i rozmieszczeniem dysz, a także ofertą dodatkowych funkcji, takich jak syfon przelewowy, odpływ push-to-open, czy technologia termostatyczna. Oczywiście występują różne wagi, rozmiary i kształty wanien z hydromasażem – polecana jest wersja owalna, wolnostojąca o długości co najmniej 170 cm i szerokości od 70 cm wzwyż. Zapewni to jeszcze bardziej wygodną kąpiel, a także sprawi, że wannarzeczywiście będzie stanowiła stylowe serce aranżacji łazienki, czyniąc z niej nowoczesny pokój kąpieli i relaksu.

Zobacz również: Wanny akrylowe