Wanny akrylowe

Łazienka wyposażona w wygodną wannę staje się prawdziwym miejscem relaksu. Niezależnie, czy masz małe czy duże pomieszczenie, jeśli wybierzesz odpowiedni model - sprawisz, że każda kąpiel stanie się przyjemnością. W tym celu wybierz wannę wykonaną z trwałego, odpornego, a jednocześnie przyjemnego dla ciała materiału. Wanny akrylowe, stalowe, żeliwne - jak odnaleźć rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb i urządzić łazienkę w eleganckim stylu? Poznaj naszą ofertę wanien akrylowych i podaruj sobie odrobinę luksusu.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 299,00 zł - 12 900,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Długość (cm)

Długość (cm)

Pojemność (L)

Pojemność (L)

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Aktywne filtry

Dlaczego wanny akrylowe są tak popularne?

Akryl jest obecnie najpopularniejszym materiałem używanym do produkcji wanien. Co sprawiło, że jego sława nabrała tak dużego zasięgu? Być może zastanawia Cię fakt, że obecnie na rynku dostępnych jest naprawdę wiele różnorodnych modeli wanien. Wszystko zawdzięczamy niezwykle plastycznemu materiałowi, którym jest właśnie akryl. Dzięki temu możesz wybierać spośród owalnych, prostokątnych, a nawet sześciokątnych modeli. Już nie musisz ograniczać się do wyboru białej pozycji. Wanny akrylowe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Wanny akrylowe dostępne w naszym sklepie to modele o różnych wymiarach. Bez problemu dopasujesz wannę do niedużego pomieszczenia, a także taką, która wypełni elegancją Twój pokój kąpielowy.

Wanny akrylowe posiadają mnóstwo zalet - warto je poznać!

Akryl swoją popularność zawdzięcza temu, że jest lekkim materiałem. Wanny akrylowe charakteryzują się niewielką wagą, porównując je do wanien stalowych cze żeliwnych, które mogą osiągać zdecydowanie większe wartości. To sprawia, że wannę akrylową można zamontować samodzielnie.

Wanna akrylowa to także bezpieczeństwo - materiał jest antypoślizgowy, zatem wchodzenie do wanny oraz wychodzenie z niej nie będzie sprawiać trudności. Mimo to zachęcamy do wyjątkowej ostrożności!

Jeśli preferujesz ciszę, to z pewnością docenisz kolejną cechę wanien wykonanych z akrylu. Skutecznie tłumi hałas wywoływany intensywnym strumieniem wody napełniającym zbiornik. To szczególnie cenna opcja, jeśli wanna jednocześnie służy Ci jako prysznic.

Czy wanny z akrylu są dostosowane do długich kąpieli?

Do kolejnych niekwestionowanych zalet wanien akrylowych zaliczymy niesamowitą wygodę podczas kąpieli. Akryl jest przyjemny w dotyku, a co więcej - stosunkowo ciepły. Możesz bez obaw oprzeć się o ściankę wanny i zażywać odprężającej kąpieli. To materiał, który dobrze radzi sobie z utrzymaniem ciepła. Zatem korzystaj z chwili relaksu, która wcale nie musi być krótka!

Wanny akrylowe to nie tylko wygoda, ale także higiena. Gładka powierzchnia sprawia, że utrzymanie wanny w czystości nie stanowi wyzwania. Dodatkowo akryl, którego struktura została wzbogacona o jony srebra, będzie materiałem antybakteryjnym.

Akryl jest materiałem trwałym, jednak należy zachować ostrożność w czasie czyszczenia wanny. Do tego celu nie należy używać ostrych gąbek lub szczotek. Miękka ściereczka będzie zupełnie wystarczająca. Postaw na regularne usuwanie osadu i zabrudzeń, a wanna z akrylu posłuży Ci przez wiele lat.

Zobacz również: Wanny z hydromasażem