Umywalki nablatowe białe

Umywalki nablatowe białe to obecnie najmodniejszy rodzaj umywalek, który doda szyku niejednej łazience. Wyniesione ponad blat umywalki prezentują się bardzo efektownie, a do tego są niezwykle praktyczne. Można dzięki ich zastosowaniu zyskać sporą przestrzeń pod umywalką, by umieścić tam szafkę na kosmetyki i sprzęt. Umywalki nablatowe białe występują w wielu formach, co pozwala dobrać ich kształt do potrzeb i aranżacji łazienki.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 149,00 zł - 520,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Aktywne filtry

Modne umywalki nablatowe białe

Od kilku sezonów do nowo powstałych i wyremontowanych łazienek wybierane są najczęściej umywalki montowane na blacie. Architekci wnętrz oraz klienci docenili ich niezwykłą elegancją oraz wygodę użytkowania. Mogą stanowić one serce całej łazienki, dodając jej niepowtarzalnego stylu. Ponadto łatwo je utrzymać w czystości, a wyniesienie ponad blat uwalnia sporo miejsca pod nim. Tam można zamontować zabudowane lub otwarte szafki na kosmetyki, akcesoria łazienkowe, sprzęt. Do tego, przy rozbudowaniu blatu koło umywalki, można zyskać miejsce do ustawienia elementów niezbędnych do codziennej pielęgnacji i higieny.

Różnorodność umywalek nablatowych białych

Umywalki nablatowe białe znajdziesz w kilku kształtach misy – owalnych, prostokątnych, kwadratowych. Są mniejsze i większe modele, o różnej wysokości. Dzięki temu na pewno znajdziesz umywalkę pasującą do Twojej aranżacji łazienkowej i dysponuje przestrzeni. Najczęstszym tworzywem, z którego wykonane są umywalki nablatowe, jest elegancka, trwała i solidna ceramika.

Wybór idealnej umywalki nablatowej białej

Czym się kierować przy wyborze idealnego modelu umywalki nablatowej białej? Przed podjęciem decyzji o wyglądzie umywalki, sprawdź wymiary szafki lub blatu, by ustalić, jaki rozmiar umywalki będzie pasować. Kształt dopasuj do kształtu np. wanny czy misy WC. Jeśli dominują w łazience geometryczne formy z prostymi kątami, to taka powinna też być umywalka. To rozwiązania modne zwłaszcza w nowoczesnych, industrialnych aranżacjach. Z kolei do owalnych wanien i kabin, szafek o zaokrąglonych rantach i opływowych misek WC pasują owalne umywalki nablatowe. Sprawdzą się one w bardziej klasycznych, subtelnych, romantycznych aranżacjach. Zwróć także uwagę na sposób montażu baterii na umywalce nablatowej – jeśli nie masz dodatkowego miejsca na blacie, to wybierz model z otworami na baterie w umywalce. Bardzo eleganckie są umywalki nablatowe białe bez otworów na baterię, jednak musisz zostawić obok nich w blacie miejsce na baterię lub zamontować je w ścianie.

Do czego pasują umywalki nablatowe białe?

Umywalki białe, zarówno nablatowe, jak i montowane w blacie, to najbardziej klasyczne i eleganckie rozwiązanie. Pasują doskonale do ceramiki łazienkowej w białym kolorze, jak miska WC czy wanna, a także do chromowanych kabin i baterii. Mogą świetnie komponować się z jasnymi meblami lub stanowić kontrast dla ciemnego blatu i szafek. Umywalki nieblatowe białe są niezwykle uniwersalne. Zależnie od wybranego kształtu, wpasujesz je w aranżację łazienki o dowolnym charakterze. Taki odcień umywalki nigdy Ci się nie opatrzy i nie zmęczy wzroku.