Akcesoria do baterii łazienkowych

Sprawnie działające elementy wyposażenia łazienki zdecydowanie zwiększają komfort jej użytkowania. Już na etapie urządzania tego pomieszczenia wybierz dodatki najlepszej jakości od sprawdzonych producentów. To pozwoli Ci zmniejszyć ryzyko wystąpienia ewentualnych awarii. Musisz mieć świadomość, że pewne części po prostu ulegają zużyciu i może pojawić się konieczność ich wymiany. Akcesoria do baterii łazienkowych to m.in. uszczelki, głowice, węże, rurki, perlatory i cała masa innych dodatków.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 56,00 zł - 481,00 zł

Dostępność

Dostępność

Sposób montażu

Sposób montażu

Wykończenie

Wykończenie

Aktywne filtry

Akcesoria do baterii łazienkowych nie tylko w przypadku awarii

Nie zawsze usterka jest jedynym powodem, dla którego decydujemy się na zakup niektórych elementów. Jeśli dotychczasowe rozwiązania przestały się sprawdzać lub już zwyczajnie nam się nie podobają - czas na zmiany. Na rynku wciąż pojawiają się nowe kolory, kształty, modele - mamy prawo zmieniać elementy w naszym otoczeniu tak często, jak mamy na to ochotę i możliwości.

Marzyłeś o wannie i relaksujących kąpielach, a teraz chciałbyś od czasu do czasu skorzystać z szybkiego porannego prysznica? Możesz wymienić swoją baterię wannową na taką, która została wyposażona w słuchawkę prysznicową. Masz do dyspozycji także przełączniki, które umożliwiają sprawną zmianę miejsca, z którego ma płynąć strumień wody - z wylewki, czy słuchawki.

A może właśnie słuchawka, której regularnie używasz pod prysznicem przestała Ci się podobać i chcesz wymienić ją na luksusową deszczownicę?

Jakie akcesoria do baterii łazienkowych są niezbędne?

Części zamienne, po które sięgamy najczęściej, nie tylko ze względu na awarie, ale na zużycie, należą uszczelki. To jeden z podstawowych elementów montażowych, których zdecydowanie nie może zabraknąć. Uszczelki do baterii, wąż, głowica - warto wiedzieć, gdzie je zakupić.

Głowica to jeden z częściej poszukiwanych dodatków, bez których zachowanie szczelności całej konstrukcji nie byłoby możliwe. Odpowiadają one również za możliwość regulowania strumienia wody. Głowica powinna być dopasowana do rodzaju baterii, jaką mamy w łazience. Najprościej mówiąc, dzięki niej możemy korzystać z płynnego strumienia wody i sprawnie regulować jego temperaturę. Doskonałym wyborem będzie głowica ceramiczna, która charakteryzuje się wyjątkową odpornością i jest higienicznym rozwiązaniem. Jej gładka powierzchnia gwarantuje szczelność instalacji.

Wybierz akcesoria do baterii łazienkowych, które zwiększą Twój komfort

Wylewka do baterii łazienkowej to element, którego nie doceniamy, jeśli został odpowiednio dobrany. Zbyt krótka wylewka utrudni korzystanie z umywalki i sprawi, że woda zamiast do misy, będzie rozchlapywać się na boki. Za długi model zabierze cenną przestrzeń z umywalki, używanie go będzie niewygodne, a na dodatek nie prezentuje się estetycznie przy niewielkiej umywalce.

Jeśli zależy Ci na ekonomicznym korzystaniu z wody, wyposaż swoją baterię w perlator. Jak działa to rozwiązanie? Możesz zamontować je w każdej baterii. Jego zadaniem jest zwiększenie objętości strumienia wody poprzez napowietrzenie, a w efekcie przekłada się na mniejsze jej zużycie.

Sięgając po produkty wysokiej jakości zmniejszasz ryzyko wystąpienia awarii w swojej łazience. Wybieraj rozwiązania ekonomiczne, które poprawią Twój komfort.