Baterie podtynkowe

W jakie elementy powinna zostać wyposażona nowoczesna łazienka? Mając świadomość, że panuje w niej absolutny minimalizm, kojarzymy ją z prostymi wzorami, geometrycznymi liniami, prostotą i elegancją. Wiele elementów pozostaje sprytnie ukrytych poprzez idealne wpasowanie ich w kolorystykę i styl pomieszczenia. Są też takie, które doskonale spełniają swoją użytkową funkcję, pomimo że pozostają niewidoczne. Chodzi o baterie podtynkowe, które skrupulatnie ukryte, doskonale wpisują się w nowoczesną aranżację.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 159,00 zł

Dostępność

Dostępność

Sposób montażu

Sposób montażu

Dlaczego baterie łazienkowe podtynkowe zyskują popularność?

Jeśli należysz do grupy fanów estetycznych rozwiązań, z pewnością spodobają Ci się baterie podtynkowe. Wylewka, uchwyt i elementy odpowiadające za regulację strumienia wody to jedyne, które będą widoczne dla oka. Pozostała część instalacji zostanie schowana.

Jakie zalety niesie za sobą takie rozwiązanie? Przede wszystkim chodzi o zachowanie estetyki - wszystkie elementy, które mogłyby zakłócić wystrój pozostaną ukryte. Po drugie, cała konstrukcja może mieć wiele zakamarków, których utrzymanie w czystości okazuje się nie lada wyzwaniem. Są także zdecydowanie mniej narażone na uszkodzenia i działanie wilgoci. Dlatego ukrycie ich pod tynkiem będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie musisz martwić się o osad, kurz i inne zabrudzenia, które znacznie obniżają walory estetyczne Twojej łazienki.

Baterie podtynkowe w minimalistycznych wnętrzach

Wiemy już, że ukrycie sporej części elementów instalacji pod tynkiem daje zdecydowane poczucie estetyki. Baterie podtynkowe są wręcz stworzone do wypełnienia minimalistycznego wnętrza. Jednak nie ma tu miejsca na nudę! Oryginalne rozwiązania oferowane przez nasz sklep internetowy z pewnością przypadną Ci do gustu. Jesteśmy przekonani, że z ich zastosowaniem uda Ci się nadać łazience niepowtarzalnego charakteru.

Wybieraj spośród chromowanych, czarnych, a nawet złotych modeli! Nie obawiaj się, że będziesz mieć trudności z utrzymaniem ich walorów estetycznych. Osad i zabrudzenia usuniesz przy pomocy miękkiej ściereczki, a do poważniejszych zanieczyszczeń wybierz środki dedykowane do pielęgnacji armatury. Nie tylko usuną zabrudzenia, ale zabezpieczą dodatkowo powierzchnię i na długo utrzymają błysk.

Baterie podtynkowe z gwarancją jakości

Mamy już świadomość, dlaczego warto zdecydować się na baterie podtynkowe jako rozwiązanie do łazienki. Jednak nie zapominajmy o pewnych ograniczeniach, z jakimi wiąże się ich montaż. Chodzi przede wszystkim o ewentualne awarie. Zapewne masz świadomość, że skoro zdecydowana większość elementów zostaje ukryta w ścianie, nie będziesz mieć do nich swobodnego dostępu. W razie usterki konieczny może okazać się większy remont, włączając w to rozkuwanie ściany, usuwaniem płytek - brzmi poważnie.

Dlatego warto zdecydować się na zakup produktów najwyższej jakości. Wybierz producenta, który daje Ci gwarancję jakości. Zwróć uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane poszczególne elementy baterii łazienkowej wannowej, prysznicowej, umywalkowej czy bidetowej. Zdecyduj się na rozwiązania, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a nie odbiorą walorów estetycznych Twojej łazience.