Baterie 3 otworowe

Jeśli jesteś na etapie urządzania łazienki, z pewnością masz świadomość, jak ogromne znaczenie mają detale. Dopasowanie wszystkich elementów w jedną sprawnie działającą układankę nie należy do łatwych zadań. Jak sprawić, by zakupione przez Ciebie elementy prezentowały się oryginalnie, a jednocześnie sprawdzały się w praktycznym zastosowaniu? Sięgnij po rozwiązania sprawdzonych producentów. Wyposaż swoją wannę w baterie 3-otworowe, które niezawodnie sprawdzają się w swojej roli i wyglądają elegancko.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 985,00 zł - 1 189,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Sposób montażu

Sposób montażu

Termostat

Termostat

Wykończenie

Wykończenie

Baterie do nowoczesnej łazienki

Zastanawiasz się, jakie baterie łazienkowe wybrać? Weź pod uwagę praktyczne cechy poszczególnych modeli. Baterie ścienne to popularne rozwiązania, w których wiele elementów pozostaje widocznych. Jednak rynek oferuje wiele rozwiązań, które prezentują się naprawdę dobrze jako element wypełniający przestrzeń. W razie awarii nie masz problemu z dostępem do poszczególnych elementów instalacji. W nowoczesnych łazienkach królują baterie podtynkowe, gdzie widoczne dla oka pozostają wyłącznie wylewka i mechanizm sterujący. Wygoda i elegancja - to cechy takiego rozwiązania. Podkreślają minimalizm i nie przytłaczają pomieszczenia swoją bryłą. W łazienkach urządzonych zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu sprawdzą się baterie stojące. Wśród nich znajdziemy popularne modele 3-otworowe.

Baterie 3-otworowe i ich montaż

Grupa baterii stojących charakteryzuje się stosunkowo łatwym montażem. Wystarczy, że umieścisz wszystkie elementy baterii w przygotowanych otworach. Być może Twoja wanna lub umywalka są przystosowane właśnie do takiego modelu. Jeśli nie - otwory musisz przygotować samodzielnie. Umiejscowioną baterię podłącz do instalacji za pomocą specjalnych wężyków.

Baterie 3-otworowe mogą zostać zamontowane również na blacie obok umywalki lub na specjalnie zamontowanej półce bezpośrednio przy wannie. Niektóre modele są po prostu zbyt ciężkie, aby rant wanny poradził sobie z ich utrzymaniem - taką informację znajdziesz przy konkretnym modelu. Decydując się na baterie stojące, możesz mieć pewność, że elementy instalacyjne pozostają schowane. Tym sposobem zachowujesz dużą estetykę w pomieszczeniu, a utrzymanie czystości w okolicy zamontowanej baterii nie będzie trudnością.

Jakie baterie 3-otworowe będą najlepsze?

W przypadku baterii wannowych 3-otworowych, podobnie jak w innych modelach, zwróć uwagę na jakość i materiał wykonania poszczególnych elementów instalacji. Mosiężny korpus zapewnia gwarancję trwałości i odporności konkretnego produktu. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że bateria posłuży Ci bez usterek przez wiele lat. Modele wyposażone w ceramiczną głowicę zagwarantują płynny strumień wody.

Dobierz model, który nada Twojej łazience wyjątkowego charakteru, a nie będzie tylko zwykłą baterią wannową lub umywalkową. Zdecyduj się na odpowiedni kolor i kształt. Modele 3-otworowe mogą składać się z: wylewki i dwóch uchwytów; wylewki, węża ze słuchawką prysznicową i jednego uchwytu; wylewki z uchwytem, przełącznika i słuchawki prysznicowej. W szerokiej ofercie naszego sklepu z pewnością uda Ci się wybrać model, który doskonale spełni się w roli praktycznej i dopełni aranżacji swoim wyjątkowym stylem.