Baterie 3 otworowe

Jeśli jesteś na etapie urządzania łazienki, z pewnością masz świadomość, jak ogromne znaczenie mają detale. Dopasowanie wszystkich elementów w jedną sprawnie działającą układankę nie należy do łatwych zadań. Jak sprawić, by zakupione przez Ciebie elementy prezentowały się oryginalnie, a jednocześnie sprawdzały się w praktycznym zastosowaniu? Sięgnij po rozwiązania sprawdzonych producentów. Wyposaż swoją wannę w baterie 3-otworowe, które niezawodnie sprawdzają się w swojej roli i wyglądają elegancko.

Baterie do nowoczesnej łazienki

Zastanawiasz się, jakie baterie łazienkowe wybrać? Weź pod uwagę praktyczne cechy poszczególnych modeli. Baterie ścienne to popularne rozwiązania, w których wiele elementów pozostaje widocznych. Jednak rynek oferuje wiele rozwiązań, które prezentują się naprawdę dobrze jako element wypełniający przestrzeń. W razie awarii nie masz problemu z dostępem do poszczególnych elementów instalacji. W nowoczesnych łazienkach królują baterie podtynkowe, gdzie widoczne dla oka pozostają wyłącznie wylewka i mechanizm sterujący. Wygoda i elegancja - to cechy takiego rozwiązania. Podkreślają minimalizm i nie przytłaczają pomieszczenia swoją bryłą. W łazienkach urządzonych zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu sprawdzą się baterie stojące. Wśród nich znajdziemy popularne modele 3-otworowe.

Baterie 3-otworowe i ich montaż

Grupa baterii stojących charakteryzuje się stosunkowo łatwym montażem. Wystarczy, że umieścisz wszystkie elementy baterii w przygotowanych otworach. Być może Twoja wanna lub umywalka są przystosowane właśnie do takiego modelu. Jeśli nie - otwory musisz przygotować samodzielnie. Umiejscowioną baterię podłącz do instalacji za pomocą specjalnych wężyków.

Baterie 3-otworowe mogą zostać zamontowane również na blacie obok umywalki lub na specjalnie zamontowanej półce bezpośrednio przy wannie. Niektóre modele są po prostu zbyt ciężkie, aby rant wanny poradził sobie z ich utrzymaniem - taką informację znajdziesz przy konkretnym modelu. Decydując się na baterie stojące, możesz mieć pewność, że elementy instalacyjne pozostają schowane. Tym sposobem zachowujesz dużą estetykę w pomieszczeniu, a utrzymanie czystości w okolicy zamontowanej baterii nie będzie trudnością.

Jakie baterie 3-otworowe będą najlepsze?

W przypadku baterii wannowych 3-otworowych, podobnie jak w innych modelach, zwróć uwagę na jakość i materiał wykonania poszczególnych elementów instalacji. Mosiężny korpus zapewnia gwarancję trwałości i odporności konkretnego produktu. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że bateria posłuży Ci bez usterek przez wiele lat. Modele wyposażone w ceramiczną głowicę zagwarantują płynny strumień wody.

Dobierz model, który nada Twojej łazience wyjątkowego charakteru, a nie będzie tylko zwykłą baterią wannową lub umywalkową. Zdecyduj się na odpowiedni kolor i kształt. Modele 3-otworowe mogą składać się z: wylewki i dwóch uchwytów; wylewki, węża ze słuchawką prysznicową i jednego uchwytu; wylewki z uchwytem, przełącznika i słuchawki prysznicowej. W szerokiej ofercie naszego sklepu z pewnością uda Ci się wybrać model, który doskonale spełni się w roli praktycznej i dopełni aranżacji swoim wyjątkowym stylem.