Bateria bidetowa 1-uchwytowa Bravat ELER chrom

149,00 zł
149,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Jesteś gotowy do montażu bidetu w swojej łazience? Nie zapominaj o baterii bidetowej 1-uchwytowej ELER, która zapewni ci komfortowe i przyjemne odświeżenie ciała, szczególnie części intymnych. ELER to model uniwersalny, stylowy, który doskonale odnajdzie się w każdej stylistyce, zachwycając starannością wykonania. Perfekcyjnie gładka powłoka z chromu wprawia w zachwyt, dodatkowo chroniąc przed ewentualną korozją. Zamocuj baterię bidetową ELER BVT, by zobaczyć, jak stylowo odbija światło i inne obiekty we wnętrzu.

Pełna higiena zawsze, gdy tego potrzebujesz

Bateria bidetowa jednouchwytowa ELER chrom jest starannie skonstruowana w taki sposób, abyś wygodnie korzystał z niej siadając przodem, jak i tyłem. Cynkowy uchwyt z lekkimi zaokrągleniami odpowiada za płynną regulację strumienia i temperatury wody. Jej maksymalny przepływ wynosi 8,3 l na minutę przy 0,3 MPa, abyś wygodnie wykonać wszystkie czynności. Dzięki ruchomemu perlatorowi ustawisz wysokość strumienia i jego kierunek padania. Nowoczesna bateria bidetowa 1-uchwytowa ELER posiada także głowicę ceramiczną 35 mm, która odpowiada za dystrybucję wody. Jest objęta 5-letnią gwarancją, dając ci pewność jej bezawaryjnego działania.

Wieloletnia gwarancja na baterię bidetową z jednym uchwytem BVT

Z czego została wykonana bateria bidetowa ELER z jednym uchwytem? Jej korpus to wytrzymały mosiądz najwyższej klasy (A+), na który otrzymasz aż 10 lat gwarancji. Wybrane elementy takie jak przełączniki funkcji czy natrysku są obejmowane 2-letnią gwarancją. Razem z baterią bidetową jednouchwytową ELER otrzymasz wężyki przyłączeniowe ½ cala, mogąc od razu przystąpić do montażu.

Dane techniczne

Rodzaj:
Do bidetu
Sposób montażu:
Stojący
Typ:
1 - uchwytowa
Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Bateria bidetowa 1-uchwytowa Bravat ELER chrom

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!