Bateria prysznicowa podtynkowa Bravat NIZZA chrom

129,00 zł
129,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Bateria podtynkowa prysznicowa z chromowanym wykończeniem. Prosta, a jednocześnie przyciągająca wzrok, o prostym, nowoczesnym designie. Zawiera jeden uchwyt i trzy przydatne funkcje, dzięki czemu jest dobrym wyborem do kabin, w których liczy się oszczędność miejsca.

Bateria prysznicowa z pojedynczym uchwytem

Bateria prysznicowa NIZZA to model podtynkowy, dlatego nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni. Dodatkowo została wyposażona w trzy przydatne funkcje, dlatego jest wygodna w użytkowaniu. Pojedynczy uchwyt umożliwia łatwe operowanie temperaturą wody, co dodatkowo zwiększa komfort korzystania z natrysku. Bateria prysznicowa NIZZA w kolorze chrom posiada cynkowy uchwyt i mosiężną osłonę. Zestaw należy uzupełnić o dedykowany korpus ( D969CP-B ).

Modernistyczny styl i prosta forma

Wykonanie jednouchwytowej baterii prysznicowej NIZZA sprawia, że można wkomponować ją w niemal każdą kabinę prysznicową. Prosta w użyciu, perfekcyjnie gładka i łatwa w czyszczeniu, wyposażona w 3-funkcyjny przełącznik natrysku, spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji sprawia, że model ten jest odporny na potencjalną korozję oraz niezwykle trwały i bezawaryjny. Dlatego – jak wszystkie produkty BVT – został objęty gwarancją: – 10 lat od daty sprzedaży towaru, jednak nie dłużej niż 11 lat od daty produkcji na odlew korpusu baterii. – 5 lat od daty sprzedaży towaru jednak nie dłużej niż 6 lat od daty produkcji na głowice baterii. – 2 lata na wyszczególnione elementy: przełączniki natrysku, przełączniki funkcji.

Dane techniczne

Rodzaj:
Do prysznica
Sposób montażu:
Podtynkowy
Ścienny
Termostat:
Nie
Typ:
1 - uchwytowa
Z zestawem prysznicowym:
Nie
Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Bateria prysznicowa podtynkowa Bravat NIZZA chrom

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!

Proponowane produkty