Bateria prysznicowa ścienna Bravat DROP chrom

187,00 zł
187,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Nowoczesna bateria prysznicowa ścienna DROP to unikalne połączenie solidnego, mosiężnego korpusu z wysoką jakością komponentów. Jej uniwersalny wygląd wzbogacony w zaokrąglenia wprowadzi do łazienki powiew delikatności i nowoczesności, a najwyższej jakości materiały i precyzja wykonania są potwierdzone aż 10-letnią gwarancją na korpus, 5-letnią na głowę i 2-letnią na przełączniki funkcji i natrysku. Zastosowaliśmy wysokiej klasy mosiądz klasy A+ pozbawiony zanieczyszczeń, dzięki czemu powłoka chromu jest wręcz perfekcyjnie gładka.

Wygodna bateria prysznicowa ścienna DROP z ceramiczną głowicą

Nasze baterie łazienkowe sprawią, że każdy prysznic będzie wyjątkowo przyjemnym przeżyciem. Wystarczy, że połączysz z nią wąż prysznicowy i odpowiednią słuchawkę, by wziąć delikatny prysznic lub zagwarantować sobie masaż silnym strumieniem wody. Bateria prysznicowa ścienna DROP z jednym uchwytem to gwarancja wygodnej obsługi – przesuń cynkowy uchwyt w lewo lub w prawo, by dopasować temperaturę oraz do siebie, by zwiększyć strumień przepływu wody, który maksymalnie wynosi 8,3 litrów na minutę przy ciśnieniu 0,3 MPa. Ten nieznacznie zmniejszony przepływ sprawi, że twoje rachunki za wodę będą niższe.

Połyskująca powierzchnia, która podkreśli charakter nowoczesnej łazienki

Głowica baterii prysznicowej ściennej DROP jest wykonana z ceramiki (35 mm), zapewniając wygodne dzielenie i regulowanie wody oraz odpowiednią szczelność. Jeśli doceniasz szczegóły, zwróć uwagę na okrągłe rozety, które ukryją miejsce montażu w ścianie, doskonale pasując do pozostałego projektu. Bateria ścienna do prysznicu DROP chromowana pięknie połyskuje, dodając wnętrzu elegancji. Dzięki jej kolorystyce bez trudu zestawisz ją z innym wyposażeniem, tworząc modną i funkcjonalną aranżację na lata.

Dane techniczne

Rodzaj:
Do prysznica
Sposób montażu:
Ścienny
Termostat:
Nie
Typ:
1 - uchwytowa
Z zestawem prysznicowym:
Nie
Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Bateria prysznicowa ścienna Bravat DROP chrom

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!