Bateria prysznicowa ścienna Bravat PALACE z kolumną prysznicową chrom

811,00 zł
811,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Marzysz o nowoczesnej deszczownicy, ale nie chcesz rezygnować ze słuchawki? Poznaj naszą baterię prysznicową ścienną 1-uchwytową PALACE z kolumną prysznicową i 35 mm głowicą ceramiczną wykonaną z najwyższej klasy materiałów i komponentów. Poza doskonałym designem, będzie praktycznym wyposażeniem każdej łazienki, bez względu na to, czy korzystają z niej dzieci, dorośli czy osoby starsze.

Deszczownica, słuchawka i wygodny uchwyt do regulacji wody

Kolumna prysznicowa z baterią prysznicową ścienną jednouchwytową PALACE składa się z wielu dokładnie przemyślanych i wykonanych komponentów. Deszczownica slim z okrągłą główką o średnicy 230 mm sprawi, że każdy pysznic będzie komfortowy i przyjemny. W zestawie otrzymasz także słuchawkę prysznicową funkcyjną o średnicy 130 mm, którą wygodnie zamocujesz w dołączonym uchwycie. Jej obłe kształty zachwycą miłośników nowoczesnego designu, a wąż prysznicowy SS 1500 mm będzie stanowił doskonałe połączenie do korpusu baterii ściennej. Za sterowanie ilością i temperaturą wody odpowiada cynkowy uchwyt o wyjątkowym cienkim kształcie. Unieś go, by uwolnić strumień lub opuść, by go zamknąć.

10-letnia gwarancja i najwyższej jakości materiały

Jakość naszych produktów potwierdza wydłużona gwarancja – nowoczesna bateria prysznicowa ścienna 1-uchwytowa PALACE z kolumną prysznicową posiada aż 10 lat gwarancji na korpus wykonany z wytrzymałego mosiądzu wysokiej klasy A+. Pozostałe elementy posiadają 5-cio i 2-letnią gwarancję. Skrupulatnie zaprojektowany produkt posiada uchwyt cynkowy, szczelną głowicę ceramiczną 35 mm, a jego zewnętrzna powłoka jest chromowana, zabezpieczając przed korozją. Poznaj lepiej naszą baterię prysznicową 1-uchwytową z kolumną prysznicową PALACE, która niesamowicie podkreśli aranżację twojej łazienki.

Dane techniczne

Rodzaj:
Do prysznica
Sposób montażu:
Ścienny
Termostat:
Nie
Typ:
1 - uchwytowa
Z zestawem prysznicowym:
Tak
Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Bateria prysznicowa ścienna Bravat PALACE z kolumną prysznicową chrom

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!