Bateria prysznicowa ścienna Bravat REAL chrom

182,00 zł
182,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Nowoczesna bateria prysznicowa ścienna REAL to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o każdym, kto ceni piękne i funkcjonalne wyposażenie do swojej łazienki. Jej elegancka linia z widocznymi zaobleniami nadaje wnętrzu subtelniejszego wyglądu, do tego jest to model na tyle uniwersalny, że podkreśli wiele stylistyk wnętrz. Jeśli lubisz produkty zaprojektowane z dbałością o każdy detal, bateria prysznicowa ścienna jednouchwytowa REAL jest dla ciebie wymarzonym produktem. Spójrz na jej poręczny niewielki uchwyt z symbolami zimnej i ciepłej wody, prosty kształt korpusu i ozdobne, okrągłe rozety, by bez trudu wyobrazić ją sobie w kabinie prysznicowej. Jej chromowana, perfekcyjnie gładka powierzchnia będzie wspaniale odbijała światło.

Wygodna regulacja wody i elementy, o których warto pomyśleć

Uwielbiasz długie prysznice, a może zawsze się spieszysz i nie masz czasu na długie ustawianie temperatury? Jednouchwytowa bateria prysznicowa ścienna REAL jest niezwykle prosta w sterowaniu. Chwyć za dźwignię i unieś ją, by zwiększyć strumień wody lub opuść w dół, by go zamknąć. Poruszając uchwytem w lewo lub w prawo ustawisz najlepszą temperaturę. Przepływ baterii prysznicowej ściennej REAL chrom wynosi 12 litrów na minutę. Jeśli chcesz wziąć prysznic, będziesz potrzebować do kompletu węża prysznicowego i słuchawki – poszukaj tych elementów w naszej ofercie.

Wysokiej jakości wykonanie i 10-letnia gwarancja

Gdy poznasz nasze produkty, nie będziesz chciał wymienić je na żadne inne! Bateria prysznicowa ścienna REAL z jednym uchwytem została skrupulatnie zaprojektowana i wykonana. Zastosowaliśmy pozbawiony zanieczyszczeń mosiądz klasy A+ na korpusie, na który otrzymasz aż 10-letnią gwarancję, cynk na uchwycie oraz ceramiczną głowicę, która dba o szczelność i prawidłowe mieszanie wody.

Dane techniczne

Rodzaj:
Do prysznica
Sposób montażu:
Ścienny
Termostat:
Nie
Typ:
1 - uchwytowa
Z zestawem prysznicowym:
Nie
Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Bateria prysznicowa ścienna Bravat REAL chrom

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!