Bateria prysznicowa termostatyczna ścienna z kolumną z deszczownicą, słuchawką i wężem Bravat

  • Dostępny na zamówienie

2 699,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Bateria prysznicowa termostatyczna ścienna z kolumną z deszczownicą, słuchawką i wężem Bravat

Akceptuję polityka prywatności.
2 699,00 zł
Bezpieczny transport

Nowoczesny design i subtelna estetyka baterii prysznicowej PHILLIS to jedne z jej wielu mocnych stron. Starannie zaprojektowana, stanowi unikalne połączenie mosiężnego korpusu, chromowego wykończenia i funkcjonalnych rozwiązań. Kupując ten produkt, wybierasz model najwyższej jakości, wykonany z wysokiej klasy materiałów.

Niezawodność, modny styl i subtelny design

Termostatyczna bateria prysznicowa gwarantuje stałą temperaturę wody. Dzieje się tak niezależnie od zmian parametrów instalacji, a użytkownik ustawia pożądaną temperaturę za pomocą specjalnego pokrętła. Ten produkt sprawdza się więc tam, gdzie oczekujemy pełnej wygody i komfortu podczas korzystania z natrysku, bez „nieprzyjemnych niespodzianek” pod postacią zbyt zimnej lub zbyt ciepłej wody.

Model ściennej baterii prysznicowej PHILLIS 35 mm ma ceramiczną głowicę i korpus z mosiądzu. Całość dopełnia cynkowy uchwyt oraz bardzo praktyczna, szklana półka na kosmetyki w rozmiarze 650 mm. Model posiada też wkład ceramiczny 35mm oraz termostatyczny. Wąż prysznicowy został wykonany z PVC i ma długość 1500 mm.

Bezproblemowe użytkowanie potwierdzone gwarancją

Baterię prysznicową jednouchwytową z deszczownicą i kolumną wyposażono w jednofunkcyjną słuchawkę. Umożliwia to kąpiel w jeden z dwóch sposobów – samodzielnie operując słuchawką lub stojąc pod deszczownicą.

Wykończenie baterii to chrom, co zwiększa jej odporność na korozję i nadaje uniwersalny wyglądu. Montowana do ściany, będzie doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza.

Przepływ baterii wynosi 12-20 l/min przy 0,3 MPa dla prysznica-deszczownicy. Produkt został objęty gwarancją producenta, która wynosi 10 lat od daty sprzedaży towaru, jednak nie dłużej niż 11 lat od daty produkcji na odlew korpusu baterii; 5 lat od daty sprzedaży towaru jednak nie dłużej niż 6 lat od daty produkcji na głowice baterii; 2 lata na wyszczególnione elementy: przełączniki natrysku, przełączniki funkcji.

Dane techniczne

Sposób montażu:
Ścienny
Termostat:
Tak
Typ:
1 - uchwytowa
Z zestawem prysznicowym:
Tak
Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Bateria prysznicowa termostatyczna ścienna z kolumną z deszczownicą, słuchawką i wężem Bravat

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!