Bateria umywalkowa 1-uchwytowa Bravat LINE chrom

213,00 zł
213,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Poznaj naszą stylową i elegancką baterię umywalkową 1-uchwytową LINE, która będzie doskonała do każdej nowoczesnej łazienki. Zestaw ją z innymi bateriami z tej samej linii bądź poszukaj produktów o równie precyzyjnym wykończeniu. Jej satynowa, połyskująca powłoka jest zasługą chromu, który odbija światło i inne wyposażenie. Dzięki niemu nie pojawi się żaden ślad korozji.

Nowoczesna bateria łazienkowa do umywalki

Bateria umywalkowa 1-uchwytowa LINE to model stojący, który postawisz na umywalce z dedykowanym otworem lub na blacie. Mierzy zaledwie 151 mm, dlatego doskonale współgra z modelem podblatowym. Bateria umywalkowa stojąca LINE wyróżnia się nowoczesnym designem z widocznymi zwężeniami i zaokrągleniami krawędzi, które dodają jej subtelności.

Model, który posłuży ci przez wiele lat

Z pewnością nie chcesz wymieniać baterii umywalkowej co kilka lat, dlatego na nasz produkt otrzymasz aż 10-letnią gwarancję (korpus), mając pewność zastosowania najlepszych surowców. Korpus jest wykonany z trwałego mosiądzu najwyższej klasy (A+), a ocynkowany uchwyt skrywa głowicę ceramiczną 35 mm, która zapewni ci prawidłową dystrybucję wody. Jak sterować jej przepływem? Nowoczesna bateria umywalkowa stojąca LINE posiada jeden uchwyt – unieś go, by wygodnie umyć dłonie lub opuść, zamykając przepływ wody. Przesuń dźwignię w lewo lub w prawo, dopasowując temperaturę do swoich potrzeb. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, które nie wymaga od ciebie nawet siły, by wygodnie przemyć dłonie.

Pełny zestaw komponentów

Wraz z baterią stojącą do umywalki LINE otrzymasz perlator, który napowietrza wodę oraz wężyk przyłączeniowy ½ cala. Warto podkreślić, że przepływ wody wynosi 8,3 l/min przy ciśnieniu 0,3 MPa, gwarantując odpowiednio mocny strumień. Tak jak wspominaliśmy, korpus posiada 10-letnią gwarancję – głowica ceramiczna 5-letnią gwarancję, a niektóre komponenty 2-letnią.

Dane techniczne

Rodzaj:
Do umywalki
Termostat:
Nie
Typ:
1 - uchwytowa
Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Bateria umywalkowa 1-uchwytowa Bravat LINE chrom

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!