Bateria wannowo-prysznicowa ścienna Bravat LINE z wężem i słuchawką chrom

382,00 zł
382,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Poznaj perfekcję wykonania i piękną stylistykę baterii wannowo-prysznicowej ściennej LINE, którą otrzymasz w zestawie z wężem o długości 1500 mm i słuchawką prysznicową. Dzięki uchwytowi wygodnie zawiesisz ją na wysokości, jakiej zechcesz, by wygodnie wziąć prysznic lub mieć słuchawkę pod ręką podczas brania przyjemnej kąpieli. Ten praktyczny i uniwersalny zestaw do łazienki zamocujesz zarówno pod prysznicem, jak i na wannie – a może w obu tych miejscach?

Skrupulatny projekt wykonany z wysokiej jakości materiałów

Jesteśmy dumni z naszych projektów – nowoczesna bateria wannowo-prysznicowa ścienna 1-uchwytowa LINE z wężem i słuchawką zachwyca subtelnym designem i wytrzymałymi materiałami. Na mosiężny korpus z surowca klasy A+ otrzymasz aż 10-letnią gwarancję potwierdzającą jego jakość wykonania. Ceramiczna głowica 35 mm dba o prawidłowe mieszanie wody, dając ci pewność odpowiedniej szczelności – jej gwarancja wynosi 5 lat. Pozostałe elementy takie jak przełączniki są objęte 2-letnią gwarancją.

Łatwa kontrola przepływu wody i stylowy wygląd

Cynkowy uchwyt wygodnie leży w dłoni, gdy unosisz go, otwierając przepływ wody lub opuszczasz w dół po kąpieli lub prysznicu. Podobnie jak inne elementy ma lekko zaoblone krawędzie, które nadają mu subtelności i nie narzucają się swoją formą. Przekręć dźwignię w lewo lub w prawo, by przepuścić przez perlator wodę ciepłą lub zimną.

Wszystkie elementy są wykończone w chromie, a powierzchnia korpusu zaskakuje perfekcyjną gładkością. Taki efekt wprowadzi do łazienki powiew nowoczesności, a tobie da pewność, że bez trudu znajdziesz inne wyposażenie pasujące do niego wizualnie.

Dane techniczne

Rodzaj:
Do prysznica
Do wanny
Sposób montażu:
Ścienny
Termostat:
Nie
Typ:
1 - uchwytowa
Z zestawem prysznicowym:
Tak
Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Bateria wannowo-prysznicowa ścienna Bravat LINE z wężem i słuchawką chrom

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!