Bateria wannowo-prysznicowa ścienna Bravat ZOLLERN chrom

1 869,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Wolnostojąca bateria wannowo-prysznicowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Jest niezwykle stylowa, elegancka i uniwersalna, gdyż można umieścić ją zarówno z przodu, jak i z boku wanny. Dodaje wnętrzu szyku oraz luksusowego wyglądu.

Umieścisz ją wszędzie tam, gdzie chcesz

Bateria wannowo-prysznicowa ZOLLERN 35mm z chromowym wykończeniem może być zamontowana w dowolnym miejscu. Jest wolnostojąca, co oznacza, że po przygotowaniu odpowiedniej instalacji umieścisz ją po każdej stronie wanny. Nadaje się zarówno do większych, jak i mniejszych pomieszczeń. Ten model baterii wyróżnia się także stylowością i smukłą formą, dodając łazience lekkości.

Chromowane wykończenie baterii wannowo-prysznicowej ZOLLERN

Chromowane wykończenie baterii wannowo-prysznicowej 35mm jest kolejną zaletą tego modelu i wpływa na jego wszechstronność. Chrom pasuje do każdej kolorystyki, więc niezależnie od barwy kafelków czy reszty wyposażenia, sprawdzi się doskonale. Za to modele wolnostojące dobrze prezentują się zwłaszcza we wnętrzach w stylu nowoczesnym, rustykalnym i vintage.

Propozycja, która nigdy nie wychodzi z mody

Bateria wannowo-prysznicowa ZOLLERN została wyposażona w głowicę prysznicową 200 mm (ABS), słuchawkę jednofunkcyjną o średnicy 580 mm, mosiężny wąż prysznicowy 1500 mm, a także deszczownicę o średnicy 216 mm i mosiężny drążek 22 mm. Przepływ wynosi 20 l/min przy 0,3 MPa dla wylewki oraz 12 l/min przy 0,3 MPa dla prysznica. Bateria jest bardzo trwała i zabezpieczona przed korozją.

To rozwiązanie na lata, które zostało objęte gwarancją producenta:

– 10 lat od daty sprzedaży towaru, jednak nie dłużej niż 11 lat od daty produkcji na odlew korpusu baterii.

– 5 lat od daty sprzedaży towaru jednak nie dłużej niż 6 lat od daty produkcji na głowice baterii.

– 2 lata na wyszczególnione elementy: przełączniki natrysku, przełączniki funkcji.

Dane techniczne

Rodzaj:
Do prysznica
Do wanny
Sposób montażu:
Ścienny
Termostat:
Nie
Typ:
2 - uchwytowa
Z zestawem prysznicowym:
Tak
Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Bateria wannowo-prysznicowa ścienna Bravat ZOLLERN chrom

Proponowane produkty