Brodzik pięciokątny niski Bravat 90x90x14

  • Dostępny na zamówienie

338,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Brodzik pięciokątny niski Bravat 90x90x14

Akceptuję polityka prywatności.
338,00 zł
Bezpieczny transport

Wymiar: 90x90x14 cm Unikalny pięciokątny niski brodzik o wymiarach 90x90x14 cm, dzięki praktycznej wysokości oraz nietypowemu kształtowi jest jednocześnie funkcjonalny i stylowy. Sprawdzi się świetnie w zestawie z nowoczesnymi kabinami. Został wykonany z niebywałą precyzją i przy wykorzystaniu wysokiej klasy akrylu.

Wygodny brodzik niski

Brodzik pięciokątny niski o wymiarach 90x90x14 cm cechuje się bardzo uniwersalną głębokością, pozwalającą na wygodne korzystanie z kabiny osobom starszym, o ograniczonej mobilności i dzieciom. Nie tylko łatwo z niego wyjść i do niego wejść, ale też taka głębokość sprawia, że delikatnie podkreśli on styl kabiny i aranżację łazienki. Brodzik niski montowany jest na posadzce - nie ma potrzeby ingerowania w strop, co sprawia, że można go zastosować w każdej łazience.

Oryginalny kształt

Pięciokątny, geometryczny kształt brodzika z wyraźnie zarysowanymi kantami jest bardzo oryginalny, dzięki czemu doda charakteru i stylowego sznytu każdej kabinie. Brodzik będzie wyróżniał się w otoczeniu, ale niska głębokości sprawi, że nie skróci on optycznie przestrzeni i nie przytłoczy designu kabiny.

Doskonały do nowoczesnych kabin

Intrygujący kształt brodzika będzie współgrać z oryginalnymi pod względem designu kabinami, np. z szerokim uchwytami, grubym szkleniem, z profilami w kolorze matowej, głębokiej czerni czy z grafitowymi szybami.

Wysokiej klasy akrylowy element

Pięciokątny brodzik wykonany jest z akrylu wysokiej jakości. Dodatkowo został pokryty warstwą ochronną zapewniającą odporność na uszkodzenia mechaniczne i dłuższą żywotność produktu.

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Pięciokątny
Rozmiar (cm):
90x90
Wysokość (cm):
14
Rodzaj brodzika:
Niski

Opinie o Brodzik pięciokątny niski Bravat 90x90x14

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!

Proponowane produkty