Brodzik pięciokątny slim Bravat 80x80x5,5

689,00 zł
689,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Brodzik pięciokątny Slim (80x80x5,5 cm) o geometrycznym, nowoczesnym kształcie. Został wyposażony w specjalną powłokę, która zwiększa jego odporność na zarysowania. Nowoczesna forma i połyskująca powierzchnia dodają mu klasy oraz ponadczasowej elegancji. Niski próg wejścia pozwala na swobodne korzystanie z natrysku również seniorom i osobom o ograniczonej ruchomości. Brodzik niemal stapia się z podłogą, dając wrażenie większej przestrzeni. Doskonały do mniejszych i średnich łazienek.

Pięciokątny brodzik Slim o wymiarach 80x80x5,5 cm: niski i dyskretny

Niewątpliwą zaletą produktu jest jego zwiększona wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie grzyba i zarysowania. To niezwykle ważne, biorąc pod uwagę fakt, że z natrysku korzysta się niemal każdego dnia. Wyjątkowa trwałość brodzika wynika z zastosowania dodatkowej powłoki oraz wysokiej jakości akrylu.

Pięciokątny brodzik Slim (80x80x5,5 cm) jest niski, dlatego nie ingeruje zanadto w aranżację łazienki. Próg jest niemal niewidoczny, dzięki czemu przestrzeń optycznie się powiększa. Daje też efekt jednolitego, spójnego wnętrza, co ma szczególne znaczenie w miejscach urządzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. To produkt wykonany z najwyższą starannością i profesjonalnym podejściem do detali - tak, jak w przypadku każdego wyposażenia łazienki marki Bravat Polska. Bezawaryjny, komfortowy w użytkowaniu, zapewnia swobodę korzystania z prysznica przez wiele lat.

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Pięciokątny
Rozmiar (cm):
80x80
Wysokość (cm):
5.5
Rodzaj brodzika:
Slim

Opinie o Brodzik pięciokątny slim Bravat 80x80x5,5

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!