Brodzik półokrągły niski Bravat 90x90

  • Dostępny na zamówienie

594,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Brodzik półokrągły niski Bravat 90x90

Akceptuję polityka prywatności.
Bezpieczny transport

Istotą dobrego brodzika jest jakość jego wykonania. Prezentowany brodzik prysznicowy to jedna z opcji, która pozwala na skuteczne i estetyczne wykończenie narożnej kabiny prysznicowej. Brodzik prysznicowy Bravat ma półokrągły, łagodny kształt, delikatnie zaokrąglony rant i krawędzie, dzięki czemu jest nie tylko w pełni estetyczny, ale też elegancki i subtelny. Biały kolor akrylu sanitarnego, z którego został wykonany, zapewnia odpowiednią wytrzymałość użytkowanej powierzchni. Warto mieć na uwadze, że akryl jest lekkim, ale wytrzymałym materiałem, który w przypadku użycia go do produkcji brodzików prysznicowych sprawdza się świetnie.

Oferowany brodzik prysznicowy Bravat ma kształt półokrągły ze standardowym, łagodnym łukiem R = 55 cm. Jego wymiary to 90 na 90 cm, co oznacza, że jest on nieco większa, niż standardowa, opcją. Wysokość progu to 14 cm. Optymalny rant został wykonany w taki sposób, aby wchodzenie po prysznic było wygodne. Producent załącza 2-letnią gwarancje na produkt.

Jaki kształt brodzika prysznicowego wybrać?

Wybór kształtu brodzika prysznicowego zależy w dużej mierze od przestrzeni, jaka jest do zaaranżowania. Istotna będzie nie tylko wielkość pomieszczenia, ale też jego kształt. W przypadku większej swobody warto zdecydować się na taki brodzik, aby spełniał przede wszystkim oczekiwania estetyczne. W przypadku niewielkiej, trudnej do zaaranżowania przestrzeni, warto zdecydować się na rozwiązanie, które będzie przede wszystkim praktyczne. Oferowany brodzik prysznicowy to propozycja wszędzie tam, gdzie planowane jest wstawienie narożnej kabiny prysznicowej o wymiarach 90 na 90 cm.
Wybór brodzika warto dostosować też do ograniczeń niektórych domowników lub do ich konkretnych potrzeb. W przypadku, gdy w domu są małe dzieci, warto zdecydować się na nieco większy i wyższy brodzik, aby można było użyć go w charakterze wanny. Niższy i mniejszy brodzik o standardowym kształcie będzie za to idealny dla osób starszych. Osoba o większych gabarytach będzie się lepiej czuć w większym, narożnym brodziku prysznicowym

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Półokrągły
Rozmiar (cm):
90x90
Wysokość (cm):
14
Rodzaj brodzika:
Niski
Kolor:
Biały
Materiał:
Akryl

Opinie o Brodzik półokrągły niski Bravat 90x90

Proponowane produkty