Brodzik prostokątny slim Bravat 100x70x5,5

779,00 zł
779,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Brodzik prostokątny slim (100x70x5,5 cm) to gorący trend ostatnich lat. Uniwersalny kształt, niski próg i możliwość zestawienia go z każdym rodzajem wyposażenia łazienkowego – oto jego najważniejsze zalety. Często stosowany w łazienkach minimalistycznych i nowoczesnych, tworzy jedną, spójną powierzchnię z posadzką. W ten sposób optycznie powiększa przestrzeń, co jest niezwykle ważne we wnętrzach o niedużym i średnim metrażu. Niski próg pozwala również na swobodne wejście pod natrysk, stanowiąc doskonałą opcję dla osób, które mają problem z poruszaniem się.

Czy brodzik prostokątny slim (100x70x5,5 cm) to rozwiązanie dla Ciebie?

Jeżeli zależy Ci na produkcie trwałym, odpornym na powstawanie rys, zagrzybienie i uszkodzenia mechaniczne – tak. Prostokątny brodzik slim o wymiarach 100x70x5,5 cm wyróżnia się niewielkim progiem, co daje możliwość łatwego wejścia pod natrysk. Ma to szczególne znaczenie wszędzie tam, gdzie z prysznica korzystają osoby starsze, z ograniczoną ruchomością, czy niepełnosprawne. Jednak nie tylko.

Niskie brodziki slim to również dobra alternatywa dla łazienek, w których nie ma możliwości montażu odwodnienia prysznicowego (prysznica typu walk-in). Daje podobny efekt wizualny, a przy tym jest niezwykle praktyczny. Wykonany z wysokiej jakości akrylu, pokryty dodatkową powłoką zabezpieczającą, będzie bezproblemowy w czyszczeniu i utrzymaniu w nienagannym stanie. To produkt bezawaryjny, komfortowy w użytkowaniu, a przy tym stylowy i estetyczny.

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Prostokątny
Rozmiar (cm):
70x100
Wysokość (cm):
5.5
Rodzaj brodzika:
Slim
Kolor:
Biały
Materiał:
Akryl

Opinie o Brodzik prostokątny slim Bravat 100x70x5,5

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!

Proponowane produkty