Brodzik prostokątny slim Bravat 100x80x5,5

  • Dostępny na zamówienie

799,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Brodzik prostokątny slim Bravat 100x80x5,5

Akceptuję polityka prywatności.
Bezpieczny transport

Elegancki, uniwersalny kształt i precyzja wykonania. Oto brodzik prostokątny slim o wymiarach 100x80x5,5 cm od marki Bravat Polska. Doskonała opcja do większych łazienek, oraz tych, w których celem jest zachowanie spójności wyposażenia. Produkt nie rzuca się w oczy, jest dyskretny, a przy tym podkreśla minimalistyczny charakter aranżacji. Wyróżnia się też wysoką jakością wykonania – do produkcji wykorzystano najlepszy akryl, co gwarantuje bezawaryjne użytkowanie. Parametry brodzika zostały dodatkowo ulepszone poprzez pokrycie specjalną, ochronną warstwą.

Trwałość i estetyka: brodzik prostokątny slim o wymiarach 100x80x5,5 cm

Brodzik to ważny element wyposażenia łazienki. Tuż obok kabiny to właśnie on ma największy wpływ na wygodę korzystania z natrysku. Jeżeli będzie zbyt mały, osoby o większych gabarytach mogą mieć problem ze swobodnym poruszaniem się. Za to zbyt wysoki próg spowoduje trudności w wejściu pod prysznic (zwłaszcza ludziom o ograniczonej mobilności).

Brodzik prostokątny slim 100x80x5,5 cm stanowi rozwiązanie tych problemów. Ma bardzo niski próg, dzięki czemu tworzy spójną powierzchnię wraz z podłogą. Minimalizuje ryzyko potknięcia. Oprócz tego cechuje się sporą powierzchnią. W rezultacie nadaje się do dużych kabin prysznicowych oraz wyposażonych w hydromasaż czy deszczownicę.

To pięknie wykonany produkt z subtelnym połyskiem, dość lekki w transporcie. Może być świetną alternatywą dla prysznica typu walk-in (bez brodzika). Jest bezawaryjny i komfortowy w użytkowaniu. Gwarantujemy, że posłuży Ci przez wiele kolejnych lat.

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Prostokątny
Rozmiar (cm):
80x100
Wysokość (cm):
5.5
Rodzaj brodzika:
Slim
Kolor:
Biały
Materiał:
Akryl

Opinie o Brodzik prostokątny slim Bravat 100x80x5,5

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!