Deska slim wolnoopadająca Bravat do miski BVTCR-M/GS

107,00 zł
107,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Wybrałeś misę WC wiszącą BVTCR-M/GS? Do pełnego zestawu będziesz potrzebował deski SLIM wolnoopadającej z duroplastu BVT, która perfekcyjnie pasuje do jej formy. Dzięki instrukcji i zestawowi montażowemu jej instalacja zajmie ci kilka chwil, a ty będziesz pewny tego, że całość jest stabilna, odporna na chybotanie i wygodna w korzystaniu. Jakie są inne zalety deski z naszej oferty?

Zdejmowana Deska SLIM wolnoopadająca z duroplastu w kolorze białym

Biała deska SLIM wolnoopadająca z duroplastu do miski BVTCR-M/GS podkreśli minimalistyczny i elegancki wystrój twojej toalety – dzięki temu, że jest cienka i po opuszczeniu praktycznie płaska, pasuje do wszystkich nowoczesnych aranżacji. Docenisz ją za subtelnie wyprofilowane siedzisko i ergonomiczny kształt, dzięki którym korzystanie z toalety będzie wygodne. Potrzebujesz wyczyścić wszystkie zakamarki, by przywrócić sedesowi czystość? Odepnij ją z funkcją łatwego wypinania i wepnij, gdy skończysz wszystkie czynności.

Wolnoopadająca deska sedesowa, która zadba o bezpieczeństwo

Nasz produkt zapewni ci 100% bezpieczeństwo – dzięki temu, że posiada system amortyzacji, nie musisz obawiać się przypadkowego upuszczenia klapy i uderzenia jej o misę. Deska SLIM wolnoopadająca z duroplastu do miski BVTCR-M/GS jest idealna do domów z małymi dziećmi – nawet maluchy uczące się korzystania z „dorosłej” toalety będą w pełni bezpieczne. Nie martw się o sprawność systemów – nasze rozwiązania są sprawdzone, a ty otrzymujesz 2-letnią gwarancję, która rozwiąże wszystkie ewentualne problemy.

Wysokiej jakości materiały wykonania

Deska SLIM wolnoopadająca z duroplastu do miski BVTCR-M/GS została wyprodukowana z materiału wyróżniającego się wysoką odpornością na uszkodzenia i trwałością. Jej twarda powierzchnia nie odkształca się z czasem, jest odporna na odbarwienie, przez cały czas dbając o estetyczny wygląd twojej toalety.

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Owalne
Kolor:
Biały

Opinie o Deska slim wolnoopadająca Bravat do miski BVTCR-M/GS

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!