Kabina prysznicowa Kabi FERRARA 100x80 chrom

2 099,00 zł
2 099,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Kabina prysznicowa Kabi FERRARA to produkt cechujący się dużą uniwersalnością. Jego niewielkie wymiary i prostokątny kształt sprawią, że może być wykorzystany zarówno w niewielkich, jak i w większych łazienkach. Prysznic charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Stanowi połączenie modernistycznej estetyki i doskonałej funkcjonalności. Zawiera chromowane profile i uchylne drzwi wykonane z transparentnego szkła. Taka kabina prysznicowa wpasuje się w najnowsze trendy aranżacyjne i skutecznie podkreśli ich charakter.

Kabiny prysznicowe Kabi są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i są łatwe w pielęgnacji. Prezentowany model cechuje się tym, że można go montować zarówno na posadzce, jak i brodziku. Prysznic nie zawiera brodzika, co czyni go łatwym w obsłudze. Może być wykorzystywany przez wszystkich członków rodziny, niezależnie od wieku. Jego profile umożliwiają skuteczne niwelowanie krzywizny ścian.

 

KIEDY ZAMKNIĘTA, A KIEDY OTWARTA KABINA PRYSZNICOWA

Kabina prysznicowa to coraz częstszy wybór dokonywany podczas aranżacji wnętrz. Jest rozwiązaniem praktycznym, komfortowym i estetycznym. Kabiny prysznicowe zamknięte cieszą się największą popularnością. Prysznic zamknięty gwarantuje, że woda pozostanie tylko na obszarze ograniczonym ścianą oraz drzwiami, a podłoga wokół będzie sucha. Jednocześnie zamknięta kabina prysznicowa wymaga dokładnego czyszczenia powierzchni i zakamarków, które są trudno dostępne. To jest przewaga kabiny otwartej. Prysznic otwarty jest ograniczony tylko w części i zwykle nie ma brodzika — przez co w małych łazienkach powoduje to, że woda może dostać się poza kabinę. Jest to główny powód, kiedy tego typu prysznic jest odradzany, gdy nie mamy odpowiednio dużo przestrzeni. Utrzymanie czystości w kabinie otwartej jest jednak znacznie łatwiejsze niż w przypadku prysznica zamkniętego, do tegop taka otwarta kabina lepiej wpasuje się do dzisiejszych trendów w aranżacji wnętrz.

Dane techniczne

Kolor profilu:
Chrom
Kształt - Rodzaj:
Prostokątna
Rozmiar (cm):
80x100
Wysokość (cm):
195
Kolor szkła:
Transparentne
Brodzik:
Bez brodzika
Rodzaj drzwi:
Uchylne
Wersja:
Uniwersalna
Hydromasaż:
Nie
Grubość szkła (mm):
6
Powłoka:
Brak

Opinie o Kabina prysznicowa Kabi FERRARA 100x80 chrom