Kabina prysznicowa Bravat HB 80x80 chrom

739,00 zł
739,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Kabina prysznicowa HB-HRST o wymiarach 80x80 cm jest półokrągła o kształcie R55. Jest przeznaczona do niskiego brodzika, możliwego do kupienia poza zestawem. Szkło transparentne o grubości 5 mm cechuje się solidną, aluminiową konstrukcją i nienaganną elegancją. Niewielkie rozmiary i półokrągłe wykończenie czynią tę kabiną idealną do małych łazienek.

Dopasuj kabinę prysznicową HB-HRHT 80x80 do aranżacji łazienki

Kabina prysznicowa HB-HRST mierząca 80x80 cm ma półokrągłe wejście, transparentne szyby oraz lekką konstrukcję. Te cechy sprawiają, że nada się szczególnie do wysmakowanych aranżacji niewielkich łazienek, gdzie jej obłe kształty będą współgrać z innymi elementami, meblami, czy ceramiką pozbawionymi wyraźnych kantów. Kabina wstawiona we wnękę lub narożnik nie przytłoczy łazienki, dzięki czemu może ona mieć uniwersalne zastosowanie.

Wygodne użytkowanie

Kabina przeznaczona jest do montażu z niskim brodzikiem, co umożliwi wygodne korzystanie nawet dzieciom, osobom starszym i tym o ograniczonej mobilność. Przesuwne drzwi nie zabierają dodatkowej przestrzeni użytkowej łazienki i zagwarantują łatwe i szybkie otwieranie oraz zamykanie kabiny. Mimo lekkości i subtelnego designu kabina prysznicowa HB-HRST o wymiarach 80x80 cm jest bardzo solidna z racji doskonałej jakości materiałów – aluminium i hartowanego szkła o grubości 5 mm.

Dane techniczne

Kolor profilu:
Chrom
Kształt - Rodzaj:
Półokrągła
Rozmiar (cm):
80x80
Wysokość (cm):
185
Kolor szkła:
Transparentne
Brodzik:
Bez brodzika
Rodzaj drzwi:
Przesuwne
Wersja:
Uniwersalna
Hydromasaż:
Nie
Grubość szkła (mm):
5
Powłoka:
Brak

Opinie o Kabina prysznicowa Bravat HB 80x80 chrom