Kabina prysznicowa Kabi HOBBY 120x80 chrom

  • Dostępny na zamówienie

1 699,00 zł
1 359,20 zł
Oszczędzasz: 20%
help_outlineZapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Kabina prysznicowa Kabi HOBBY 120x80 chrom

Akceptuję polityka prywatności.
1 699,00 zł
1 359,20 zł Zniżka 20%
Bezpieczny transport

Kabina prysznicowa Kabi Hobby to model, którego profil jest w nowoczesnym kolorze chromu. Kabina została wykonana w prostokątnym kształcie, który idealnie nada się do łazienek mniejszych oraz większych. Przezroczyste wykonanie sprawia, że prysznic wpasowuje się w tło, które nie traci na przestrzeni. Wymiary kabiny to 80x120x200, które są bardzo uniwersalne. Warto też wiedzieć, że kabina posiada przesuwne drzwi, których uchwyty zostały wykonane z trwałego metalu. Szkło, które zostało użyte do wyprodukowania kabiny, jest hartowane, o grubości 5 milimetrów. Prezentowana kabina prysznicowa Kabi Hobby jest produktem polskiego producenta, a w zestawie można znaleźć też niski brodzik. Całość obejmuje 2-letnia gwarancja, która sprawi, że inwestycja będzie bezpieczna. Kabiny prysznicowe można zamontować w wersji prawej lub lewej, co daje pełną swobodę użytkownikowi. Kabina jest zaprojektowana w taki sposób, by niwelować krzywiznę ścian do 15 milimetrów, co sprawia, że może być montowana nie tylko w budynkach w stanie deweloperskim.

 

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PODCZAS MONTAŻU KABINY PRYSZNICOWEJ

Remont łazienki wiążę się z dużymi kosztami — zakupem płytek, wanny czy kabiny nie należą do małych. Dodatkowo dużym wydatkiem jest zatrudnienie doświadczonych fachowców, którzy zamontują zakupione przez nas elementy. Nic więc dziwnego, że wielu z nas zastanawia się, czy jest w stanie samodzielnie wykonać montaż wybranych produktów. Okazuje się, że to nie jest aż takie trudne, jakby się na początku mogło wydawać i można taki montaż wykonać samemu.

Montaż kabiny prysznicowej powinien być przede wszystkim wykonywany przez dwie dorosłe osoby, a kolejność montażu powinna następować zgodnie z instrukcją. Kolejny ważnym elementem jest to, aby w pierwszej kolejności zmontować konstrukcję kabiny, a potem przymocować ją na posadzce lub brodziku. Do ściany montujemy profile przy pomocy wkrętów wkręcanych w ścianę. Na koniec kabina prysznicowa powinna zostać wypoziomowana, dzięki temu całość będzie szczelna. Po samodzielnym montażu, będziemy mogli wziąć z przyjemnością upragniony prysznic.

Dane techniczne

Kolor profilu:
Chrom
Kształt - Rodzaj:
Prostokątna
Rozmiar (cm):
80x120
Wysokość (cm):
200
Kolor szkła:
Transparentne
Brodzik:
Z brodzikiem
Rodzaj brodzika:
Niski
Rodzaj drzwi:
Przesuwne
Wersja:
Uniwersalna
Hydromasaż:
Nie
Grubość szkła (mm):
5
Powłoka:
Brak

Opinie o Kabina prysznicowa Kabi HOBBY 120x80 chrom