Kabina prysznicowa Kabi HOBBY 100x80 czarna

1 549,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Prostokątna wersja kabiny prysznicowej z serii Kabi Hobby doskonale prezentuje się w stylowych aranżacjach i klasycznym oraz ponadczasowym wystroju łazienki. To, co wyróżnia kabinę prysznicową to czarne wykończenie elementów, które z pewnością dodadzą niesamowitego charakteru oraz uatrakcyjnią wygląd każdej klimatycznej łazienki. Kabina prysznicowa w zestawie z niskim brodzikiem sprawdzi się w każdego rodzaju wnętrzu, a prostokątny kształt i poręczne wymiary dają gwarancję komfortowej i wygodnej kąpieli, bez ograniczonych ruchów. Transparentne szkło w kabinie prysznicowej dodatkowo powiększy optycznie każde wnętrze oraz doda mu nowoczesności i elegancji. Szyby zostały wykonane z hartowanego szkła o grubości 5 mm, które zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania, a także jest niezwykle odporne na mechaniczne uszkodzenia i pęknięcia oraz łatwe do utrzymania w czystości.

POMOC W DOBORZE BRODZIKA

Rozmiary łazienek w blokach nie dają zazwyczaj dużego pola do popisu pod względem aranżacyjnym. Z tego też powodu niezwykle ważne jest dokładne rozplanowanie tego właśnie pomieszczenia. Zamontowanie kabiny prysznicowej zamiast wanny bez wątpliwości zaoszczędzi wiele miejsca, ale jaki brodzik do łazienki w bloku nada się najlepiej?

Dla posiadaczy małego mieszkania z prysznicem jednym z najlepszych wyborów będzie zakup niskiego brodzika. Jego instalacja jest możliwa w większości mieszkań, gdyż w praktyce wysokość brodzika nie jest podyktowana wymogami hydraulicznymi, a jedynie gustem użytkownika. Co więcej, warto wspomnieć, że brodzik taki można ustawić bezpośrednio na posadzce lub też wpuścić go wewnątrz, tworząc wówczas tzw. płaski brodzik posadzkowy. Wśród zalet korzystania z kabiny prysznicowej wyposażonej w niski brodzik szczególną uwagę należy zwrócić na ułatwione wejście, zarówno dla dzieci, jak i osób z utrudnioną mobilnością. Jest to rozwiązanie idealne dla każdego miłośnika elegancji i minimalizmu połączonych z wysoką funkcjonalnością.

Dane techniczne

Kolor profilu:
Czarny
Kształt - Rodzaj:
Prostokątna
Rozmiar (cm):
80x100
Wysokość (cm):
185
Kolor szkła:
Transparentne
Brodzik:
Z brodzikiem
Rodzaj brodzika:
Niski
Rodzaj drzwi:
Przesuwne
Wersja:
Uniwersalna
Hydromasaż:
Nie
Grubość szkła (mm):
5
Powłoka:
Brak

Opinie o Kabina prysznicowa Kabi HOBBY 100x80 czarna

Proponowane produkty