Kabina prysznicowa Kabi LARGO 100x80 czarna P

1 999,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie


 

Kabina prysznicowa Kabi LARGO 100x80 czarna P o nowoczesnym designie ma kształt prostokątny i uchylne drzwi. Niepowtarzalnego wyglądu dodają kabinie czarne wykończenia w postaci profili, uchwytów oraz rolek. Kabina prysznicowa ma ściany z hartowanego szkła o grubości 6 mm pokrytego powłoką Nano Glass. Tak zaprojektowane kabiny prysznicowe to gwarancja odporności na uszkodzenia, korozji szkła oraz czystości. Na ściankach nie pozostają zacieki z wody, która spływa po szkle. Zamontowane w drzwiach metalowe uchwyty, współgrają z pozostałymi elementami i są wygodne w użyciu. Kabina posiada system górnych i dolnych rolek z wypinaczem oraz magnetyczne uszczelki zabezpieczające przed zalaniem łazienki wodą. Kabina prysznicowa Kabi Largo montowana jest bezpośrednio na podłodze, co pozwala na piękną aranżację w postaci eleganckich kafelek ściennych i podłogowych. Doskonale skomponuje się z czarnymi lub złotymi dodatkami w postaci ramy lustra, baterii umywalkowej czy deszczownicy. System 15 milimetrowej niwelacji krzywizny ściany ułatwia dostosowanie do obszaru ustawienia. To wszystko czyni prysznic pełną relaksu chwilą.  

 

ZASŁONA CZY DRZWI?

 

Wiele osób urządzających lub remontujących łazienki zadaje sobie pytanie: drzwi prysznicowe, czy zasłona? Podstawowym zadaniem wymienionych barier jest zapewnienie prywatności i ochrona pomieszczenia przed zalaniem. Kabina prysznicowa otwarta z zasłoną sprawdzi się w łazienkach o niewielkim metrażu oraz w niewymiarowych wnękach. Największą zaletą takiego rozwiązania jest łatwość montażu i skuteczne zabezpieczanie przed zalaniem. Mnogość dostępnych rodzajów zasłon sprawia, że mogą zostać dopasowane do każdego stylu aranżacyjnego.

Kabiny prysznicowe zamknięte z drzwiami cechują się dużą funkcjonalnością. Zabezpieczają łazienkę przed zalaniem i wkomponują się w nowoczesne aranżacje, na przykład w łazienki urządzone w stylu loft lub skandynawskim. Prysznic z drzwiami nie wymaga specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych. W zależności od głębokości lub odpływu sprawdzi się wśród użytkowników w każdym wieku. Może przyjmować różne kształty i rozmiary, których wybór jest zależny od wielkości łazienki.

Dane techniczne

Kolor profilu:
Czarny
Kształt - Rodzaj:
Prostokątna
Rozmiar (cm):
80x100
Kolor szkła:
Transparentne
Brodzik:
Bez brodzika
Rodzaj drzwi:
Uchylne
Wersja:
Prawa
Hydromasaż:
Nie
Grubość szkła (mm):
6
Powłoka:
Nano Glass

Opinie o Kabina prysznicowa Kabi LARGO 100x80 czarna P

Proponowane produkty