Kabina prysznicowa Kabi LARGO 90x90 chrom P

1 859,00 zł
1 859,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

 

Kwadratowa kabina prysznicowa Largo Chrom P marki Kabi o wymiarach 90 x 90 x 195 cm. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Transparentne ściany stworzone są z hartowanego szkła o grubości 6 mm i są pokryte dodatkową, hydrofobową powłoką Nano Glass. Powłoka ta zapobiega powstawaniu zacieków i pomaga w utrzymaniu czystości prysznica. Prysznic otwierany jest poprzez uchylne, prawostronne drzwi z długą, pionową rączką i metalowymi uchwytami. Kabina posiada rolki górne w typie podwójnym, natomiast jako rolki dolne zostały użyte pojedyncze z wypinaczem. Walorem estetycznym, jak i funkcjonalnym tej kabiny prysznicowej są wykończenia w uniwersalnym kolorze chromu, który świetnie dopasuje się do minimalistycznych, a także bardziej eleganckich wystrojów łazienek. Dzięki możliwości niwelacji krzywizny ścian do 15 mm, łatwo dopasujemy kabinę nawet do nieco krzywej ściany. Kabiny prysznicowe z serii Largo stworzone są do montażu łazienkowego bez brodzika. Gwarancja na zakupiony produkt wynosi 5 lat.

 

OTWARTE I ZAMKNIĘTE KABINY PRYSZNICOWE

 

W dzisiejszych czasach prysznic może posiadać wiele udogodnień i przyjmować różne formy. Z tego powodu wiele osób zastanawia się, czy w ich w łazience sprawdzi się kabina prysznicowa zamknięta, czy otwarta. Ta pierwsza opcja daje znacznie więcej prywatności i umożliwia dobranie szkła do kabiny. Takie rozwiązanie redukuje ryzyko zalania pomieszczenia i pozwala korzystać z łazienki w czasie gdy inna osoba bierze prysznic. Ponadto takiego rodzaju kabina prysznicowa może zostać oddzielona od reszty pomieszczania przy wykorzystaniu ścianki działowej.

Kabiny prysznicowe otwarte sprawdzą się w większych łazienkach, które zostały urządzone w modernistycznym stylu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób w starszym wieku lub z niepełnosprawnością ruchową. W większości przypadków do ich zasłonięcia wykorzystuje się zasłony występujące w wielu ciekawych wzorach i wariantach kolorystycznych. Otwarte kabiny to dobra opcja dla nowoczesnych i eleganckich aranżacji. Ich zastosowanie sprawia, że łazienka nabiera luksusowego i niebanalnego charakteru.

 

Dane techniczne

Kolor profilu:
Chrom
Kształt - Rodzaj:
Kwadratowa
Rozmiar (cm):
90x90
Kolor szkła:
Transparentne
Brodzik:
Bez brodzika
Rodzaj drzwi:
Uchylne
Wersja:
Prawa
Hydromasaż:
Nie
Grubość szkła (mm):
6
Powłoka:
Nano Glass

Opinie o Kabina prysznicowa Kabi LARGO 90x90 chrom P