Kabina prysznicowa Bravat SL 90x90 czarna

1 729,00 zł
1 729,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Kabina prysznicowa SL197/90 odznacza się wyjątkowym, pięciokątnym kształtem, zapewniającymi wysoki komfort użytkowania wymiarami 90x90 cm oraz 195 cm wysokości. Transparentne szyby wpasowane w profile w kolorze czarny mat nadają jej nowoczesnego, eleganckiego stylu. Warto dołączyć do niej niski brodzik, który podkreśli jej designerski charakter, jednocześnie zwiększając wygodę korzystania z kabiny dla osób o ograniczonej mobilności.

Oryginalny design

Pięciokątny kształt oraz profile w czarnym macie i uchylne drzwi z szerokim uchwytem to oryginalne połączenie, które doda eleganckiego, intrygującego sznytu każdej aranżacji łazienkowej. Ścięte wejście do kabiny i standardowe wymiary 90x90 cm pozwalają na swobodne umiejscowienie jej nawet w mniejszych łazienkach.

Nowoczesna i stylowa

Prezentowana kabina polecana jest do loftowych, industrialnych, minimalistycznych i wysoce eleganckich designów łazienkowych, gdzie królują czerń, biel, szkło i metal. Wstawiona w narożnik lub wnękę wykorzysta maksymalnie przestrzeń użytkową, a jej unikalny styl wyróżni ją na tle całej aranżacji. Jej największym atutem jest profil slim: bardzo minimalistyczny i designerski.

Solidna i wytrzymała kabina prysznicowa SL197/90

Kabina prysznicowa SL197/90 ma delikatny, gustowny design, ale dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów jest wytrzymała i solidna. Profile są aluminiowe, rolki metalowe, a szyby hartowane o grubości 6 mm ze specjalną powłoką Nano Glass. Produkt został objęty pięcioletnią gwarancją.

Dane techniczne

Kolor profilu:
Czarny
Kształt - Rodzaj:
Pięciokątna
Rozmiar (cm):
90x90
Wysokość (cm):
195
Kolor szkła:
Transparentne
Brodzik:
Bez brodzika
Rodzaj drzwi:
Uchylne
Wersja:
Uniwersalna
Hydromasaż:
Nie
Grubość szkła (mm):
6
Powłoka:
Nano Glass

Opinie o Kabina prysznicowa Bravat SL 90x90 czarna

Proponowane produkty