Miska wc wisząca Bravat BVTCR-M/GS bezkołnierzowa

371,00 zł
371,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Miska WC wisząca BVTCR-M/SS bezkołnierzowa to niezwykle nowoczesne rozwiązanie do łazienki, które spełni wymagania każdej osoby, która szuka projektów funkcjonalnych, jak i designerskich. Ten model charakteryzuje się kwadratową formą z zaoblonymi brzegami, która podkreśli armaturę zachowaną w podobnej linii stylistycznej. Biała miska wisząca WC BVT bezkołnierzowa to specjalny typ mis, które są pozbawione wewnętrznego rantu określanego właśnie jako kołnierz. Nazywa się je także misą WC bezrantową, rimfree oraz bez kołnierza. Ta nowoczesna technologia zapobiega gromadzeniu się nieestetycznego i trudnego w czyszczeniu kamienia. Brak rantu zmniejsza także zużycie wody, pomagając ci zadbać o ekologię.

Bezrantowa miska WC do systemów podtynkowych

Nowoczesna miska WC wisząca BVTCR-M/SS bezkołnierzowa jest dedykowana przede wszystkim do systemów podtynkowych – zamocuj ją i ciesz się wyjątkową estetyką swojej łazienki. Jej piękny, minimalistyczny design nie jest jedyną zaletą – przemyślane wymiary sprawią, że zarówno siadanie i sam proces korzystania z niej będzie komfortowy dla każdego domownika. Miska WC wisząca bezrantowa jest wytrzymała, posiada gładkie krawędzie i 2-letnią gwarancję. Jej biały kolor sprawia, że bez trudu dopasujesz ją do koloru wanny, umywalki czy bidetu.

Czysta łazienka i wyjątkowy design

Biała miska WC wisząca BVTCR-M/SS bezkołnierzowa ułatwia utrzymanie czystości nie tylko wewnątrz armatury, ale także wokół niej. Dzięki temu, że mocuje się ją ponad podłogą, mycie mopem nie sprawi najmniejszych kłopotów. Pamiętaj o tym, że jest to zestaw bez deski oraz systemu podtynkowego czy przycisku – poszukaj tych akcesoriów na naszej stronie, aby stworzyć nowoczesny, zachwycający zestaw do wszystkich toalet i łazienek.

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Owalne
Kolor:
Biały

Opinie o Miska wc wisząca Bravat BVTCR-M/GS bezkołnierzowa