Odwodnienie prysznicowe Bravat Black Glass Steel Drain 600mm czarne

183,00 zł
183,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Eleganckie odwodnienie prysznicowe Black Glass Steel Drain 600 mm to stylowe rozwiązanie dla Twojej kabiny. Posiada estetyczną pokrywę z czarnym szkłem, dzięki czemu prezentuje się subtelnie i designersko. Tak jak wszystkie produkty marki Bravat by Dietsche, tak i Black Glass Steel Drain posiada opcję regulacji wysokości (za pomocą specjalnych nóżek).

Więcej wolnej przestrzeni z odwodnieniem prysznicowym Black Glass Steel Drain

Odwodnienie prysznicowe Black Glass Steel Drain w rozmiarze 600 mm to doskonała alternatywa dla klasycznego brodzika. Pozwala zaoszczędzić sporo przestrzeni pod prysznicem, jest łatwy w utrzymaniu w czystości, a przy tym nie stanowi przeszkody dla osób o mniejszej mobilności (dzieci, osób starszych, czy niepełnosprawnych). To dyskretne rozwiązanie, które praktycznie stapia się z posadzką.

Ten model posiada stylowy, metalowy syfon. Zapewnia przepływ wody na poziomie 40 l/min. Grubość pokrywy wynosi 1,5mm wraz z 5mm czarnego szkła. Bardzo ważną kwestią jest wspomniana wcześniej funkcja suchego syfonu, która niweluje m.in. nieprzyjemne zapachy z odpływu.

W skład zestawu Black Glass Steel Drain wchodzi czyszczony od góry syfon, koryto odwodnienia, pokrywa wykonana ze stali nierdzewnej, zestaw nóżek przeznaczonych do regulowania wysokości, mata izolacyjna oraz redukcja z 40 mm na 50 mm.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
600
Pokrywa:
Czarne szkło
Kolor:
Czarny

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Black Glass Steel Drain 600mm czarne

Proponowane produkty