Odwodnienie prysznicowe Bravat Black Glass Steel Drain 700mm czarne

  • Dostępny na zamówienie

192,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Odwodnienie prysznicowe Bravat Black Glass Steel Drain 700mm czarne

Akceptuję polityka prywatności.
192,00 zł
Bezpieczny transport

Czarne i stylowe odwodnienie prysznicowe Black Glass Steel Drain w rozmiarze 700mm. Piękna forma w nowoczesnym wydaniu. Odpływ jest subtelny, nie rzuca się w oczy, a jednocześnie stanowi estetyczny element kabiny prysznicowej. Jego pokrywa to czarne szkło. Grubość pokrywy wynosi 1,5 mm wraz z 5mm warstwy szklanej. Syfon jest metalowy, wytrzymały. Można użytkować go latami, zwłaszcza wtedy, gdy będzie utrzymywany w czystości. Odwodnienie Black Glass Steel Drain gwarantuje przepływ wody na poziomie 40 l/min.

Eleganckie odwodnienie prysznicowe Black Glass Steel Drain 700 mm

Odwodnienie prysznicowe Black Glass Steel Drain w rozmiarze 700 mm to doskonała propozycja dla wymagających. Jest wysoce estetyczny i cechuje się nieprzeciętną jakością. Ma czarny kolor i lekko połyskujące wykończenie, dzięki czemu prezentuje się jak małe dzieło sztuki. Zapewnia też odpowiedni, wysoki przepływ wody, co stanowi jedną z najważniejszych kwestii przy wyborze odwodnienia.

Kolejna mocna strona tego produktu to możliwość regulacji wysokości za pomocą dołączonego, specjalnego zestawu nóżek. Zamawiając ten model odwodnienia, otrzymujesz: koryto odwodnienia, pokrywę ze stali nierdzewnej, czyszczony od góry syfon, wspomniane już nóżki regulacyjne, matę izolacyjną, oraz możliwość redukcji z 40 mm na 50 mm.

Nie musisz wybierać lepszej funkcjonalności kosztem wyglądu. Zamiast tego postaw na uniwersalny i elegancki odpływ marki Bravat by Dietsche, który łączy w sobie nienaganną estetykę i użyteczność.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
700
Pokrywa:
Czarne szkło
Kolor:
Czarny

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Black Glass Steel Drain 700mm czarne

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!