Odwodnienie prysznicowe Bravat Black Glass Steel Drain 700mm czarne

Odwodnienie prysznicowe Bravat Black Glass Steel Drain 700mm czarne

Marka:
Bravat
1
2
3
4
Rodzaj produktu: Odpływy prostokątne
539,00 zł

Produkt na stanie

BEZPIECZNE ZAKUPY

Bezpieczne zakupy bezpośrednio od polskiego producenta.

szybka dostawa

Pakujemy i wysyłamy Twoją przesyłkę w dniu złożenia zamówienia.

Pomoc w wyborze

Zadzwoń lub napisz, a bezpłatnie doradzimy Ci w wyborze.

Czarne i stylowe odwodnienie prysznicowe Black Glass Steel Drain w rozmiarze 700mm. Piękna forma w nowoczesnym wydaniu. Odpływ jest subtelny, nie rzuca się w oczy, a jednocześnie stanowi estetyczny element kabiny prysznicowej. Jego pokrywa to czarne szkło. Grubość pokrywy wynosi 1,5 mm wraz z 5mm warstwy szklanej. Syfon jest metalowy, wytrzymały. Można użytkować go latami, zwłaszcza wtedy, gdy będzie utrzymywany w czystości. Odwodnienie Black Glass Steel Drain gwarantuje przepływ wody na poziomie 40 l/min.

Eleganckie odwodnienie prysznicowe Black Glass Steel Drain 700 mm

Odwodnienie prysznicowe Black Glass Steel Drain w rozmiarze 700 mm to doskonała propozycja dla wymagających. Jest wysoce estetyczny i cechuje się nieprzeciętną jakością. Ma czarny kolor i lekko połyskujące wykończenie, dzięki czemu prezentuje się jak małe dzieło sztuki. Zapewnia też odpowiedni, wysoki przepływ wody, co stanowi jedną z najważniejszych kwestii przy wyborze odwodnienia.

Kolejna mocna strona tego produktu to możliwość regulacji wysokości za pomocą dołączonego, specjalnego zestawu nóżek. Zamawiając ten model odwodnienia, otrzymujesz: koryto odwodnienia, pokrywę ze stali nierdzewnej, czyszczony od góry syfon, wspomniane już nóżki regulacyjne, matę izolacyjną, oraz możliwość redukcji z 40 mm na 50 mm.

Nie musisz wybierać lepszej funkcjonalności kosztem wyglądu. Zamiast tego postaw na uniwersalny i elegancki odpływ marki Bravat by Dietsche, który łączy w sobie nienaganną estetykę i użyteczność.

Dane techniczne

Rozmiar (mm)
700
Pokrywa
Czarne szkło
Kolor
Czarny

Proponowane produkty