Odwodnienie prysznicowe Bravat Line Steel Drain 600mm chrom

  • -270,00 zł

419,00 zł
149,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 160,00 zł
Oszczędzasz: 270,00 zł
419,00 zł
149,00 zł Zniżka 270,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Nowoczesne, subtelne odwodnienie prysznicowe podłużne Line Steel Drain o długości 600 mm nadaje się do średniej i małej wielkości kabin prysznicowych typu walk-in. Wykonane z wysokiej jakości materiałów będzie służyć latami, a wysoki parametr przepływu wody zapewnia funkcjonalność i komfortową kąpiel.

Dyskretne i nowoczesne

Odwodnienie prysznicowe Line Steel Drain jest w formie podłużnej o długości 600 mm i wyróżnia się dyskretną, nowoczesną formą z pokrywą w prostokąty. Idealnie będzie pasować do kabin o przezroczystym lub grafitowym szkleniu, lekkiej, aluminiowej konstrukcji w kolorze chrom lub czarny mat i do jasnych płytek. To uniwersalne i bardzo modernistyczne rozwiązanie.

Doskonałe do kabiny typu walk-in

Kabiny typu walk-in pozwalają na komfortową kąpiel wszystkim użytkownikom i doskonale pasują do nowoczesnych aranżacji łazienek w każdym rozmiarze. Taka kabina nie ma brodzika, a zamiast tego wymaga zamontowanie właśnie odwodnienia prysznicowego. Line Steel Drain ma długość 600 mm, co z jednej strony wystarczy na swobodny odpływ wody, a z drugiej pasować będzie nawet do mniejszych rozmiarowo kabin typu walk-in.

Funkcjonalne i wytrzymałe

Przepływ wody wynosi aż 40 litrów na minutę w odwodnieniu prysznicowym Line Steel Drain. Grubość pokrywy 1,5 mm i metalowy syfon oraz pokrywa ze stali nierdzewnej zapewniają solidność i trwałość tego elementu. Odwodnienie ma regulowaną wysokość, matę izolacyjną, czyszczony od góry syfon, co ułatwia utrzymanie w czystości.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
600
Pokrywa:
Stal nierdzewna
Kolor:
Stalowy

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Line Steel Drain 600mm chrom

Proponowane produkty