Odwodnienie prysznicowe Bravat Line Steel Drain 800mm chrom

181,00 zł
181,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Nowoczesne, minimalistyczne, subtelne odwodnienie prysznicowe Line Steel Drain o podłużnej formie i długości 800 mm to idealne rozwiązanie do sporej wielkości kabin prysznicowych typu walk-in w modernistycznie urządzonych łazienkach. Zaprojektowane z precyzją i w zgodzie z ostatnimi trendami oraz wykonane z wysokiej klasy materiałów cechuje się estetycznym wyglądem, trwałością oraz funkcjonalnością.

Eleganckie i nowoczesne

Odwodnienie prysznicowe Line Steel Drain to bardzo elegancki, nowoczesny i subtelny model, który wyróżnia się prostokątami na pokrywie. Nierzucający się w oczy, skromny, klasyczny design będzie pasować przede wszystkim do minimalistycznych kabin o lekkiej konstrukcji, chromowanym profilach, przezroczystym szkleniu i z jasnymi płytkami. Można też wstawić to odwodnienie do kabin z ciemnymi płytkami, czarnym profilem kabiny i nawet grafitowymi szybami, bo uniwersalny kształt i odcień będzie harmonijnie współgrać z każdym rozwiązaniem.

Polecane do kabiny typu walk-in

Popularne ostatnio kabiny typu walk-in cechują gwarancja komfortowej kąpieli, brak brodzika ograniczającego swobodny dostęp osobom z niższą mobilności oraz bardzo estetyczny wygląd. W kabinie typu walk-in o sporych wymiarach idealnie sprawdzi się odwodnienie prysznicowe Line Steel Drain o długości aż 800 mm.

Praktyczne i wytrzymałe

Znaczny parametr przepływu wody w tym odwodnieniu zapewni swobodny odpływ nawet dużej ilości wody, co ma niebagatelne znaczenie przy montażu odwodnienia w dużej kabinie, gdzie można np. zamontować deszczownice generujące duże strumienie wody. Model Line Steel Drain o długości 800 mm jest trwały, żywotny, dzięki metalowemu syfonowi, pokrywie ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm. Syfon można czyścić od góry. Całość jest z matą izolacyjną i regulowanymi nóżkami.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
800
Pokrywa:
Stal nierdzewna
Kolor:
Stalowy

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Line Steel Drain 800mm chrom