Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless 2 in 1 Steel Drain 750mm

  • -660,00 zł

859,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 290,00 zł
Oszczędzasz: 660,00 zł
Bezpieczny transport
859,00 zł
199,00 zł Zniżka 660,00 zł

Produkt na stanie

Subtelne, nowoczesne odwodnienie prysznicowe Seamless 2 in 1 Steel Drain o długości 750 mm jest przeznaczone do montażu pod posadzką, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w aranżację kabiny i łazienki. Niemal niewidoczny odpływ wyróżnia się doskonałą funkcjonalnością i wysokiej klasy materiałami, co czyni go elementem bardzo trwałym i żywotnym.

Ukryty przed wzrokiem

Seamless 2 in 1 Steel Drain to prosty, podłużny odpływ, który montuje się pod płytkami ceramicznymi, zatem pozostaje on niemal niezauważalny w kabinie. Taki model sprawdzi się w wyjątkowo nowoczesnych, minimalistycznych kabinach o przezroczystym szkleniu i cienkich profilach, które także są wtopione w aranżację łazienki. Idealnie będzie pasować do łazienek w stylu surowym, loftowym, skandynawskim, modernistycznym, gdzie nadmiar dodatków i rzucające się w oczy elementy nie są pożądane.

Do kabin typu walk-in

Odpływy Seamless 2 w 1 Steel Drain montowany jest w kabinach prysznicowych typu walk-in, pozbawionych brodzika. Ten rodzaj kabin stał się ostatnio bardzo popularny z racji ich wyjątkowej elegancji oraz praktyczności – łatwiej je utrzymać w czystości, a korzystanie z nich jest wygodne także dla dzieci i osób starszych. Model Seamless 2 w 1 Steel Drain o długości 750 mm nadaje się do kabin średniej i dużej wielkości, tym bardziej że wysoki parametr przepływu wody pozwoli na swobodny odpływ nawet sporych strumieni wody. To ma duże znaczenie przy korzystaniu np. z deszczownicy czy kolumny prysznicowej w kabinie.

Przydatne funkcje, solidne materiały

Trwałe i solidne odwodnienie Seamless 2 w 1 Steel Drain zostało wykonane z wysokiej jakości polipropylenu oraz stali nierdzewnej AISI 304. Praktyczny syfon ma funkcję suchego syfonu, samooczyszczenia się i opcję obrotu o 360 stopni. Odpływ ma regulowaną wysokości kąt nachylenia oraz innowacyjny system Double Outflow zapewniający odpływ wody spod uszkodzonych płytek czy fug.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
750
Pokrywa:
2 w 1
Kolor:
Stalowy

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless 2 in 1 Steel Drain 750mm

Proponowane produkty