Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless 2 in 1 Steel Drain 850mm

  • -680,00 zł

879,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena oferty w okresie 30 dni przed obniżką: 279,00 zł
Oszczędzasz: 680,00 zł
879,00 zł
199,00 zł Zniżka 680,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Dyskretne, niemal niewidoczne w kabinie, praktyczne i trwałe odwodnienie prysznicowe Seamless 2 in 1 Steel Drain o długości 850 mm polecane jest do dużych kabin typu walk-in. Montowane pod płytkami nie będzie mocno rzucać się w oczy, dzięki czemu elegancki i minimalistyczny wygląd kabiny oraz łazienki zostanie zachowany.

Nowoczesne rozwiązanie

Prosty, długi a 850 mm odpływ Seamless 2 in 1 Steel Drain montuje się pod płytkami w kabinie. To nowoczesne rozwiązanie na ukrycie odwodnienia, dzięki czemu nie zostaje zaburzony jej minimalistyczny wygląd. Taki odpływ najlepiej sprawdzi się w kabinach nowoczesnych, minimalistycznych, utrzymanych w stylu eleganckiej prostoty – np. z przezroczystym szkleniem, lekką konstrukcją z aluminium w każdym kolorze, jasnymi lub wzorzystymi płytkami. Wtopiony w posadzkę odpływ dopasuje się do każdego stylu kabiny i łazienki, ale szczególnie polecany jest do tych w charakterze industrialnym, surowym, skandynawskim, na wskroś nowoczesnym.

Do kabin typu walk-in

Kabina typ walk-in pozbawiona jest brodzika, dzięki czemu można mieć ten sam poziom posadzki w całej łazience. Brak zmian w powierzchni optycznie powiększa przestrzeń i czyni łazienkę bardzo nowoczesną. Ponadto, bez brodzika łatwiej jest korzystać z prysznica osobom o obniżonej mobilności. Odpływ Seamless 2 w 1 Steel Drain ma długość aż 850 mm, zatem nadaje się do bardzo sporych kabin typu walk-in. Jego długość i wysoki parametr przepływ wody pozwolą na odpływ strumieni wody w ogromnej ilości, np. spływających z deszczownicy, tak często stosowanej w kabinie typu walk-in.

Przydatne funkcje, solidne materiały

Odpływ Seamless 2 w 1 Steel Drain wykonano z doskonałej klasy materiałów, to jest nierdzewna stal AISI 304 i polipropylen. Jego funkcjonalność podkreśla samoczyszczący się, obrotowy syfon z funkcją suchego syfonu, regulowana wysokość i kąt nachylenia i system Double Outflow umożliwiający odpływ wody spod uszkodzonych płytek czy fug.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
850
Pokrywa:
2 w 1
Kolor:
Stalowy

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless 2 in 1 Steel Drain 850mm

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!