Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless Black Glass Steel Drain 550mm czarne

237,00 zł
Bezpieczny transport
237,00 zł

Produkt na stanie

Stylowe, wyjątkowo eleganckie, minimalistyczne odwodnienie prysznicowe Seamless Black Glass Steel Drain to nowoczesny model, który zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale też funkcjonalnością i trwałością.

Gustowny design

Czarne polerowane szkło nadaje temu odpływowi niepowtarzalnego wyglądu, a w połączeniu z prostą, podłużną formą daje bardzo elegancki i modernistyczny efekt. Odwodnienie można wpasować w kabiny w kolorze czerni z ciemnymi płytkami, dzięki czemu pozostanie ono niemal niezauważalne. Można także wybrać kontrastowe rozwiązanie i czerń odpływu zestawić z jasnymi płytkami i chromowanym profilem kabiny. Także na tle modnych ostatnio wzorzystych kafelków taki czarny odpływ będzie przyciągać wzrok i doda intrygującego sznytu kabinie i aranżacji łazienki.

Idealne do kabin typu walk-in

Kabina typu walk-in, do której przeznaczony jest ten odpływ, pozbawiona jest brodzika. Dzięki temu posadzka w całej łazience może być na podobnym poziomie, a brak zmian wysokości optycznie powiększa przestrzeń. To szczególnie ważne w małych łazienkach. Można w nich zamontować niewielkich rozmiarów kabinę walk-in, a w niej odpływ Seamless Black Glass Steel Drain o długości raptem 550 mm.

Praktyczne i trwałe

Odwodnienie prysznicowe Seamless Black Glass Steel Drain zostało skrupulatnie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów – polipropylenu, stali nierdzewnej AISI 304 i hartowanego, polerowanego szkła barwionego na czarny kolor. Cechuje się też szeregiem przydatnych funkcji jak samooczyszczenie się syfonu, suchy syfon, możliwość obracania się syfonu o 360 stopni, regulacja nóżek i kąta nachylenia. Ma też innowacyjny system Double Outflow zapewniający odpływ wody płytek czy fug z mikrouszkodzeniami.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
550
Pokrywa:
Czarne szkło
Kolor:
Czarny

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless Black Glass Steel Drain 550mm czarne

Proponowane produkty