Olejek zapachowy DuraHealth JAŚMIN

Gwarancja najniższej ceny

9,99 zł
Bezpieczny transport
9,99 zł

Produkt na stanie

Olejek Zapachowy DuraHealth JAŚMIN - Kwiatowa Magia Świeżości

🌼 Odkryj Magię Białych Kwiatów 🌼

Nasz Olejek Zapachowy DuraHealth JAŚMIN to niezwykłe doświadczenie w świecie kwiatowych zapachów. To zaproszenie do magicznej wiosny, pełnej świeżości i czystości. Zapach jaśminu to piękno i przyjemność, które teraz możesz cieszyć się w swoim domu.

💮 Wiosenna Świeżość i Czystość 💮

Zapach jaśminu to wiosna zamknięta w butelce. To uczucie, jakie budzi, to świeżość i czystość, które wnosi do Twojego wnętrza. Teraz możesz ożywić swoje pomieszczenia magicznym aromatem białych kwiatów.

🌪️ Ożyw Przestrzeń Kwiatowym Zapachem 🌪️

Olejek Zapachowy DuraHealth JAŚMIN to idealny dodatek do nawilżaczy powietrza, kominków ceramicznych czy biokominków. Wystarczy kilka kropli, aby przestrzeń wypełniła się pięknym, przyjemnym aromatem jaśminu. Teraz możesz tworzyć atmosferę, która przypomina wiosenne ogrody.

🏡 Kwiatowa Magia w Twoim Domu 🏡

Jaśmin to symbol piękna i romantyzmu. Olejek Zapachowy DuraHealth JAŚMIN wnosi tę magię do Twojego domu. Teraz możesz cieszyć się aromatem, który tworzy niezapomniane chwile w każdym pomieszczeniu. To nie tylko zapach - to magiczna podróż do kwiatowych ogrodów i uczucie świeżości przez cały rok.

Dane techniczne

Wysokość (cm):
7
Szerokość (cm):
2,6
Głębokość (cm):
2,6
Pojemność (L):
0,01
Kolor:
Transparentny
Waga (kg):
0,0425
Materiał:
Szkło

Opinie o Olejek zapachowy DuraHealth JAŚMIN

Proponowane produkty

wannaczykabina.pl Reviews with ekomi-pl.com
wannaczykabina.pl Reviews with ekomi-pl.com