Olejek zapachowy DuraHealth WANILIA

Gwarancja najniższej ceny

9,99 zł
Bezpieczny transport
9,99 zł

Produkt na stanie

Nasz Olejek Zapachowy DuraHealth Wanilia to zaproszenie do świata słodkiego ciepła, przytulnego domowego klimatu i rozkosznego zapachu. Wanilia to jedna z najpopularniejszych i powszechnie stosowanych nut aromatycznych, która budzi wspomnienia słodkich smaków i wywołuje uczucie przytulności.

Zapach wanilii ma nie tylko cudowny aromat, ale także właściwości kojące. To idealny sposób na redukcję stresu i napięcia po długim dniu. Teraz możesz otulić się jej słodkim aromatem, który przynosi spokój i relaks.

Olejek Zapachowy DuraHealth Wanilia to idealny dodatek do ceramicznych nawilżaczy powietrza czy kominków zapachowych. Wystarczy kilka kropel, aby wniosły do Twojego wnętrza niepowtarzalny urok ciepła i przytulności. Teraz możesz tworzyć wyjątkową atmosferę, która otacza Cię słodkim aromatem wanilii.

Wanilia kojarzy się z domem, rodziną i wspólnym spędzaniem czasu. Olejek Zapachowy DuraHealth Wanilia wnosi to uczucie przytulności do Twojego domu. Teraz możesz cieszyć się słodkim aromatem, który tworzy niezapomniane chwile w każdym pomieszczeniu. To nie tylko zapach - to urok, który nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter.


Poznaj naszą firmę!


me

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym producentem i importerem urządzeń dla gospodarstw domowych.


Jako właściciele licznych marek takich jak Durasan, Kabi, Skiendi, Breezz, Duraterm, Zelmech, Kasai czy Wrozamet współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi, między innymi z Obi, Leroy Merlin czy CastoramaShowroom


Dzięki stronie wannaczykabina.pl mamy możliwość sprzedaży detalicznej większości naszych produktów.

Część asortymentu można zobaczyć na ekspozycji w naszym showroomie (Płońsk, ul. Wyszogrodzka 59).

me


me

Nasze produkty


Zapewniamy profesjonalną obsługę logistyczną, serwisową oraz wspieranie procesów produkcyjnych w naszym zakładzie w Płońsku (ok. 70 km od Warszawy).


Nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym Klientom co raz to lepsze i bardziej innowacyjne produkty, nie rezygnując z konkurencyjnej ceny. Poznaj naszą ofertę!
Dane techniczne

Wysokość (cm):
7
Szerokość (cm):
2,6
Głębokość (cm):
2,6
Pojemność (L):
0,01
Kolor:
Transparentny
Waga (kg):
0,0425
Materiał:
Szkło

Opinie o Olejek zapachowy DuraHealth WANILIA

Proponowane produkty

wannaczykabina.pl Reviews with ekomi-pl.com
wannaczykabina.pl Reviews with ekomi-pl.com