Podtynkowy element do montażu baterii prysznicowej głowica ceramiczna 3 funkcje

  • -178,79 zł

335,00 zł
156,21 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 201,00 zł
Oszczędzasz: 178,79 zł
335,00 zł
156,21 zł Zniżka 178,79 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Podtynkowy element przeznaczony do montażu baterii prysznicowej. Posiada ceramiczną głowicę i został wyposażony w trzy funkcje. Kupując ten produkt, zyskujesz gwarancję wieloletniego, bezproblemowego użytkowania.

Dlaczego warto wybrać podtynkowy element do baterii z naszej oferty?

Ten model podtynkowego elementu do montażu baterii prysznicowej z głowicą ceramiczną i trzema funkcjami został wykonany z najwyższą starannością. Jakość Bravat by Dietsche podkreśla w tym przypadku zastosowanie mosiężnego, trwałego korpusu, oraz wspomnianej już ceramicznej głowicy. Wszystkie komponenty cechuje wysoka jakość i bezawaryjność.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i zaufanego producenta

Wbrew pozorom każdy, nawet najmniejszy, podtynkowy element do montażu baterii prysznicowej może wpływać na komfort użytkowania. Właściwy produkt powinien nadawać się do wieloletniej, intensywnej eksploatacji i nie sprawiać problemów podczas użytkowania. Ten model wyposażony w trzy funkcje będzie szczególnie dobrym rozwiązaniem, ponieważ został wyprodukowany przez BVT – producenta funkcjonującego na rynku od wielu lat.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi elementami montażowymi i bateriami z naszej oferty. Na wszystkie udzielamy gwarancji na następujących warunkach: 10 lat od daty sprzedaży towaru, jednak nie dłużej niż 11 lat od daty produkcji na odlew korpusu baterii; 5 lat od daty sprzedaży towaru jednak nie dłużej niż 6 lat od daty produkcji na głowice baterii; 2 lata na wyszczególnione elementy: przełączniki natrysku, przełączniki funkcji.

Dane techniczne

Sposób montażu:
Podtynkowy
Materiał:
Mosiądz

Opinie o Podtynkowy element do montażu baterii prysznicowej głowica ceramiczna 3 funkcje

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!