Podtynkowy element do montażu baterii prysznicowej Bravat SOURCE

469,00 zł
469,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Solidny, wykonany z doskonałej jakości materiałów podtynkowy element do montażu baterii prysznicowej SOURCE – BLACK to element, który, choć niewidoczny, będzie pełnił ważną funkcję w infrastrukturze łazienkowej. Przeznaczony jest do zamontowania razem z bardzo stylową, elegancką czarną baterią prysznicową SOURCE o dwóch funkcjach i ceramicznej głowicy 35 mm.

Do baterii prysznicowej SOURCE

Podtynkowy element jest niezbędny przy wyborze gustownej i nowoczesnej baterii prysznicowej SOURCE – BLACK. Umieszczony pod tynkiem zestaw pozwala ukryć korpus baterii, dzięki czemu na ścianie widoczne są tylko minimalistyczne w designie pokrętła. Takie rozwiązanie umożliwia znaczną oszczędność miejsca w kabinie prysznicowej, co jest niezwykle ważne w niewielkich przestrzeniach kąpielowych i łazienkach, gdzie liczy się efektywne wykorzystanie każdego centymetra wnętrza.

Stylowy zestaw

Podtynkowy element wraz z baterią SOURCE w kolorze czarnym będzie stanowić stylowy, minimalistyczny zestaw, który doda niepowtarzalnego sznytu każdej kabinie oraz łazience. Matowa bateria SOURCE z prostymi pokrętłami, umieszczonymi na czarnej płytce o zaokrąglonych kątach to element niezwykle elegancki. Polecany do łazienek industrialnych, nowoczesnych, luksusowych, z wieloma elementami w czerni, złocie, miedzi czy akcesoriami w odcieniu butelkowej zieleni. Sprawdzi się w kabinie o lekkiej konstrukcji, transparentnym szkleniu i czarnych, matowych profilach.

Solidny element

Korpus podtynkowego elementu został wykonany z mosiądzu i jest jednofunkcyjny, dzięki czemu można wygodnie jedną ręką regulować zakres temperatury i natężenia wody płynącej z baterii. Ten wytrzymały, solidny element objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne

Sposób montażu:
Podtynkowy
Materiał:
Mosiądz

Opinie o Podtynkowy element do montażu baterii prysznicowej Bravat SOURCE

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!