Przycisk spłukujący Bravat czarny/chrom

71,00 zł
71,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Aranżując wnętrze, warto zwracać uwagę na szczegóły - często to one decydują o ostatecznym klimacie pomieszczenia. W przypadku łazienki do takich właśnie detali należy przycisk spłukujący. Mimo że może się on wydawać mało istotnym elementem, warto poświęcić nieco czasu na jego wybór. Ciekawą propozycją z pewnością jest oferowany tutaj przycisk BVT-O/BLCH. Ten model przyciąga niebanalnym połączeniem dwóch odcieni - czerni oraz chromu. Poza spełnianiem funkcji praktycznej stanie się także interesującą dekoracją Twojej łazienki. Świetnie wpasuje się w różne stylistyki - od klasycznych aranżacji, poprzez nowoczesne czy industrialne łazienki, aż po te luksusowe w restauracjach czy hotelach.

Przycisk spłukujący w kolorze czarnym perfekcyjnie uzupełni przemyślaną aranżację Twojej łazienki

Przycisk spłukujący BVT-O/BLCHR jest nie tylko stylowy, lecz także praktyczny. Został on wyposażony w dwa tryby spłukiwania - z wykorzystaniem 3 litrów lub 6 litrów wody. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność w gospodarstwie domowym, jest też przyjazne dla środowiska. Ponadto przycisk wykonano w wysokiej jakości materiałów, które długo pozostaną w idealnym stanie. Odznacza go bezawaryjność, i to nawet przy intensywnej eksploatacji, co więcej, zapewniamy na niego aż dwa lata gwarancji.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi modelami przycisków dostępnymi w naszym sklepie internetowym - a także innymi elementami koniecznymi do montażu toalety. Z nami urządzisz swoją wymarzoną łazienkę, która będzie Ci służyła przez wiele lat!

Dane techniczne

Kolor:
Czarny

Opinie o Przycisk spłukujący Bravat czarny/chrom