Wieszak na ręcznik Bravat CRYSTAL Swarovski

  • -298,77 zł

669,00 zł
370,23 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 669,00 zł
Oszczędzasz: 298,77 zł
Bezpieczny transport
669,00 zł
370,23 zł Zniżka 298,77 zł

Produkt na stanie

Staromodny design, stylowy kolor, prosta forma i błyszczące, eleganckie kryształki Swarovskiego to unikalne połączenie, które sprawia, że wieszak na ręcznik CRYSTAL Swarovski doda klasy każdemu wnętrzu. Minimalistyczna forma, zgodna z ostatnimi trendami we wnętrzarstwie, oddaje główną rolę wyjątkowemu odcieniowi i kryształkom. Dzięki temu to wieszak w stylu glamour, ale niesprawiający wrażenia przesadzonego. To model bardzo gustowny, w którego designie czuć sznyt retro.

Wyjątkowy design retro

Inspiracja dawnymi latami, pałacowymi czy zamkowymi łazienkami urządzonymi z przepychem widoczna jest w akcentach wyglądu wieszaka na ręczniki CRYSTAL Swarovski – to kuliste elementy, stożkowate mocowanie, a także barwa przygaszonego złota. Sama forma jednak nie jest finezyjna, a raczej prosta i nowoczesna. Do tego wyjątkowe kryształki Swarovskiego wieńczące całość. Takie unikalne połączenie sprawia, że z jednej strony to element bardzo strojny i luksusowy, a z drugiej – ponadczasowy, klasyczny i mogący spokojnie znaleźć swoje miejsce we współczesnych łazienkach. Idealny do aranżacji glamour i retro, gdzie królują błyskotki, połyskliwe materiały, ciemna ceramika i meble lub odwrotnie – połączenie złota i bieli. Sprawdzi się też we wnętrzach industrialnych z przewagą miedzi, złota, czerni, z błyszczącymi płytkami i elementami ze szkła. Połącz go z innymi akcesoriami z serii CRYSTAL z kryształkami Swarovskiego.

Precyzyjnie zaprojektowany

Wykonany z mosiądzu wieszak na ręczniki CRYSTAL Swarovski o złotym wykończeniu jest skrupulatnie zaprojektowany. Cechuje się długą żywotnością i solidnością, a jego długość wynosząca 60 cm pozwala na praktyczne zastosowanie, także w niewielkiej przestrzeni.

Dane techniczne

Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Złote

Opinie o Wieszak na ręcznik Bravat CRYSTAL Swarovski

Proponowane produkty