Wieszak ścienny pierścień Bravat CRYSTAL Swarovski

399,00 zł
399,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

W każdej łazience powinny znaleźć się nie tylko przedmioty, które służą do zachowania higieny czy robienia makijażu, ale także elementy zwiększające funkcjonalność danego wnętrza. Wśród nich obowiązkowe miejsce powinien zająć wieszak ścienny pierścień CRYSTAL Swarovski w kolorze złotym, który umożliwia zadbanie o czystość w pomieszczeniu.

Wieszak ścienny pierścień CRYSTAL Swarovski do łazienki

Ten niewielki dodatek może sporo wnieść zarówno do zachowania porządku w pomieszczeniu, jak i do wystroju łazienki. Właśnie dzięki niemu odświeżenie wnętrza jest niezwykle proste. Wieszak ścienny to niezbędne wyposażenie każdej łazienki, której nada wyjątkowy charakter.

Pierścień CRYSTAL Swarovski to doskonały element do aranżacji łazienkowej. Delikatność, prostota i ponadczasowość to słowa, które idealnie go opisują. Kolor złoty wieszaka sprawia, że sprawdzi się on przede wszystkim w nietuzinkowych wnętrzach.

Zalety wieszaka ściennego do łazienki

Dzięki wiszącemu pierścieniowi CRYSTAL Swarovski zyskujesz przewagę w walce z bałaganem w łazience. To właśnie on pomoże Ci w łatwy sposób zachować porządek i czystość w pomieszczeniu. Wieszak ścienny skutecznie pozwala zapanować nad rozrzuconymi i nieposkładanymi ręcznikami.

Firma Bravat by Dietsche słynie z wysokiej jakości produktów, które charakteryzują się dokładnością wykonania. Dlatego sięgając po wieszak ścienny pierścień CRYSTAL Swarovski w kolorze złotym, zyskujesz gwarancję, że będzie on służył i pełnił swoją funkcję przez wiele lat.

Dane techniczne

Materiał:
Mosiądz
Wykończenie:
Złote

Opinie o Wieszak ścienny pierścień Bravat CRYSTAL Swarovski

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!