Zestaw podtynkowy Bravat

  • Dostępny na zamówienie

449,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Zestaw podtynkowy Bravat

Akceptuję polityka prywatności.
Bezpieczny transport
449,00 zł


 

Zestaw podtynkowy BVT-CC do WC to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu ukryjesz instalacje mocujące i spłukujące. Docenią go wszystkie osoby urządzające nowoczesne łazienki toalety – na zewnątrz pozostanie jedynie misa WC podwieszana oraz przycisk spłukujący.

Zalety systemów podtynkowych

Jeśli marzysz o bezproblemowym utrzymaniu czystości w łazience, postaw na zestaw podtynkowy BVT-CC - dzięki niemu umieścisz miskę praktycznie na dowolnej wysokości, mogąc łatwo umyć podłogę, jak i wygodnie usiąść. Stelaże zajmują mało miejsca i warto o nich pomyśleć już na etapie urządzania lub remontu toalety.

Nowoczesny zestaw podtynkowy BVT-CC z możliwością regulacji spłukiwania

Dbasz o rachunki za wodę i środowisko naturalne? Z nowoczesnym zestawem podtynkowym BVT-CC z możliwością podwójnej regulacji spłukiwania, będzie to jeszcze łatwiejsze. Możesz wybrać, czy chcesz spłukiwać małą ilością wody od 1,5 do 3 l, a może dużą ilością od 2,5 do 6 l. Stelaż podtynkowy jest wyposażony w funkcję cichego spłukiwania, dzięki czemu nie obudzisz domowników nawet wtedy, gdy musisz udać się do toalety nocą.

Wytrzymały zestaw podtynkowy do twojego domu

Zestaw podtynkowy BVT-CC jest wyposażony w wytrzymałą ramę, którą zamocujesz do ściany oraz do podłogi, aby konstrukcja była odpowiednio stabilna. Jej wytrzymałość wynosi aż 400 kg. Dodatkowo izolacja styropianowa tłumi drgania, a zestaw pracuje cicho i wydajnie. Stelaż posiada aż 10 lat gwarancji.

Mocowanie przycisku i inne ważne detale

Nasz produkt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty CE, EN 14055, które są zapewnieniem jego najwyższej jakości. U góry stelaża istnieje możliwość zamocowania przycisku z pomocą systemu Click-On bez konieczności stosowania śrub, co przyspieszy prace. Dodatkowo zestaw podtynkowy BVT-CC ma możliwość redukcji z Ø 90 mm na Ø 100 mm lub Ø 110 mm, by komplet pasował do każdego systemu.

Opinie o Zestaw podtynkowy Bravat

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!