Zestaw prysznicowy z drążkiem, słuchawką prysznicową 5 funkcyjną, wężem i uchwytem Bravat

  • -166,00 zł

299,00 zł
133,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 171,00 zł
Oszczędzasz: 166,00 zł
299,00 zł
133,00 zł Zniżka 166,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Wybierz nowoczesny zestaw prysznicowy BVT, by podkreślić wyjątkowy projekt swojej łazienki i wziąć odświeżający, relaksujący prysznic zawsze, gdy tego potrzebujesz. W skład kompletu wchodzi kolumna, słuchawka trójfunkcyjna, wąż, uchwyt oraz mydelniczka zaprojektowane w tej samej stylistyce, by podkreślić piękno twojej łazienki. Ten uniwersalny zestaw sprawdzi się pod każdym prysznicem – docenią go w szczególności osoby, które lubią zmieniać wysokość słuchawki.

Nowoczesny zestaw prysznicowy z kolumną z widocznymi zaokrągleniami

Zestaw prysznicowy z drążkiem, słuchawką prysznicową 5 funkcyjną, wężem i uchwytem BVT spełni oczekiwania każdego, kto szuka świetnie zaprojektowanego i wykonanego wyposażenia na lata. Komponenty są pokryte chromem, dzięki czemu nie skorodują i są bardziej odporne na zadrapania. Chrom nadaje wyposażeniu elegancji, pięknie błyszcząc i odbijając otoczenie. Kolumna wraz z innymi elementami tworzy harmonijną, delikatną całość, przykuwając uwagę subtelnymi zaokrągleniami. Zestaw prysznicowy BVT to najlepszy wybór do wszystkich nowoczesnych wnętrz.

Przemyślany zestaw, który zadba o pozytywne doświadczenia

Słuchawka prysznicowa cechuje się okrągłą główką o średnicy 115 mm i prostym uchwytem. Co ważniejsze, jest to mojej trójfunkcyjny, dzięki któremu ustawisz lekki deszczyk, mocny strumień oraz połączenie obu funkcji, ciesząc się przyjemnym prysznicem zawsze, gdy tego potrzebujesz. Przepływ wody wynosi 12 l/min przy ciśnieniu 0,3 MPa.

Wytrzymały zestaw prysznicowy BVT zawiera także wygody uchwyt na słuchawkę, który ustawisz na wybranej wysokości, a mydelniczka mocowana na kolumnie gwarantuje miejsce na twoje ulubione kosmetyki. Jak połączysz się z baterią? Użyj węża o długości 1500 mm, który także jest elementem zestawu.

Dane techniczne

Kolor:
Chrom
Ilość funkcji:
5- funkcyjna

Opinie o Zestaw prysznicowy z drążkiem, słuchawką prysznicową 5 funkcyjną, wężem i uchwytem Bravat

Proponowane produkty